astro-trend-cherven-2024

АСТРО ТРЕНДИ ЧЕРВНЯ 2024

Протягом червня всі особисті планети (Сонце, Місяць, Меркурій, Венера та Марс) змінять знаки, по яких ідуть. Про все це детальніше є інфа далі.

З незвичних подій: Ліліт на 9 місяців зайде в Терези, про це буде окреме відео на Ютуб або пост. А також відбудеться важлива подія – літнє сонцестояння 21 червня.

АСТРОЛОГІЧНІ ПОРАДИ
НА ЧЕРВЕНЬ 2024 р.

Меркурій в Близнятах

4 червня – 17 червня

Дуже сприятливий час для старту нового навчання, отримання нової інформації та її передачі далі. У нас зростає вміння швидко запам’ятовувати та використовувати на практиці отримані знання, легко переключатись з одного на інше.. Також проявляється вміння робити декілька справ одночасно. Але при цьому всьому можлива поверхневість, хаотичність, відсутність чіткої стратегії. Може бути дуже багато спілкування, знайомств, переписок, прогулянок, поїздок, зустрічей, роботи з інформацією і документами.

 

Новий Місяць в Близнятах

6 червня, 15:37

Молодик впливає на нас декілька днів до та після самої події, тому цей вплив ми будемо відчувати з 4 до 10 червня. Ці дні будуть доволі напружені в емоційному плані: емоцій багато, але зрозуміти і пояснити їх може бути важко. Активно буде проявлятись сфера інформації, спілкування, знайомств, навчання, поїздок, зустрічей, домовленостей. Також буде відчуватись недостатня кількість життєвої енергії, занепад сил, млявість, меланхолійний стан. В ці дні не бажано приймати важливі рішення, активно щось починати і реалізовувати. Шукайте баланс, не йдіть в крайнощі, контролюйте емоції та відпочивайте. Наступні 2 тижні (до Повного Місяця) можна щось робити в плюс, купувати та реалізовувати те, що давно хотіли.

 

Марс в Тельці

10 червня – 21 липня

В усіх наших діях та починаннях може бути тупняк. Нам стає важче зважитись на щось і стрімголов пірнути в справу (особливо в порівянні з попереднім періодом). Тому можемо довше думати, зважувати варіанти, враховувати власну вигоду в кожній ситуації. Мотивувати в цей час нас будуть гроші та приємні покупки, тому можна ставити собі це за ціль. Будь-яку мету варто розбивати на маленькі кроки, тому що амбітність може знизитись і нам стане легше виконувати простіші завдання.

Чоловіки особливо яскраво відчують на собі цей тупняк і нерішучість. Але при цьому можуть більше вкладатись матеріально в стосунки або якусь справу. Можуть бути менш агресивними і більш поступливими.

 

Меркурій в Раці

18 червня – 3 липня

Протягом цих днів наше мислення та мовлення стають більш емоційними. Тобто ми можемо легше щось запам’ятати якщо є прив’язка до емоцій. А також в діалозі можемо підтримати людину, висловити їй співчуття, допомогти емоційно (навіть якщо ці вміння не проявлялись раніше). Також наше бажання вчитись, спілкуватись і думати буде напряму залежати від того, чи закриті наші базові потреби – сон, їжа, настрій. Може бути багато переписок, дзвінків, домовленостей, зустрічей та поїздок, пов’язаних з майновими або сімейними питаннями.

 

Венера в Раці

18 червня – 12 липня

У стосунках настає емоційний час, тому бажано вирішувати всі проблеми мирно. Уважно слухайте партнера та всі його потреби, проблеми, переживання та надавайте емоційну підтримку. Прив’язаність та сентиментальність посилюються. Можливо, захочеться більше часу проводити з коханою людиною вдома, насолоджуватись комфортною атмосферою та смачною їжею.

Підвищується емоційність і у ставленні до грошей – їх відсутність зараз будемо переносити ще більш чутливо. Рівень забезпеченості прямо впливає на наш комфорт. Може захотітись витратити на дім та затишок або ж відкласти певну суму.

В стилі та прояві себе у жінок буде проявлятись скромність та ніжність. Основним буде комфорт, а вже на другому місці візуальна краса. Актуальні будуть пастельні відтінки, білий, бежевий та світло рожевий кольори, жіночні образи з сукнями.

 

Літнє Сонцестояння

20 червня, приблизно 23:50

Сонце заходить в знак Рака і це символізує найтепліший період (наступні 3 місяці), наповнений позитивними емоціями та приємними моментами. Це час сильного енергетичного потоку та духовного розвитку. Сонце вважається символом світла, життя та енергії. Літнє сонцестояння – це найдовший день і саме тут сонячна енергія найсильніша. Тому час може вважатися періодом підвищеного духовного впливу та підтримки. В сам день Сонцестояння можна робити практики, медитації.

 

Сонце в Раці

20 червня – 22 липня

В цей час ми стаємо дуже емоційними, чутливими і ранимими. Нам стає простіше передбачити і зрозуміти настрій співрозмовника за його інтонацією, ми на підсвідомому рівні зчитуємо стан людей та їхні проблеми. Може бути всіх жалко, всіх хочеться пожаліти і заспокоїти, потурбуватись. Але й ми очікуємо такого ж ставлення до себе. Це сприятливий період для проведення часу в комфортній та затишній атмосфері та створювати її. Дуже важливо проводити вдома, з рідними, заглиблюватись в питання роду. Можуть активно вирішуватись майнові питання.

 

Повний Місяць в Козорозі

22 червня, 04:07

Повню ми зазвичай відчуваємо декілька днів до та після самої події, тому ці дні доволі напружені (20-24 червня). В цей час всі емоції, претензії та невдоволення виходять назовні, переповнюють нас. Тому легко зробити неправильний вибір, прийняти рішення на емоціях. Потрібно слідкувати за своїми відчуттями і реакціями на зовнішні події та зміни. Можливий конфлікт між власною думкою та бажанням інших, між роботою та відпочинком, між сім’єю та кар’єрою, між «хочу» і «треба». Бажано шукати баланс і не йти в крайнощі. Наступні 2 тижні (до Нового Місяця) можна позбуватися всього непотрібного, займатись очищенням.

 

Стаціонарний Сатурн

25 червня – 4 липня

В цей період Сатурн заходить в ретроградну петлю, тому буде стаціонарним. Не бажано вирішувати питання, пов’язані з нерухомістю, професією, кар’єрою; змінювати роботу, влаштовуватись на нову; сперечатися з начальством або старшими людьми. Натомість, можна аналізувати попередні події на роботі та в кар’єрі, займатись звичними робочими справами.

 

Стаціонарний Нептун

28 червня – 6 липня

В ці дні Нептун заходить в ретроградну петлю, тому буде стаціонарним. Не бажано робити операції, вживати багато алкоголю, іти в залежності, подорожувати далеко, з головою йти в ілюзії. Можна саморефлексувати, аналізувати минуле та робити висновки, медитувати, займатись благодійністю, займатись езотеричною, психологічною, творчою діяльністю.

Щоб знати важливі події кожного місяця наперед – пишіть в дірект Інстаграму «2024» щоб отримати астро календар на весь рік.

https://instagram.com/tiana.astro?igshid=YmMyMTA2M2Y=

 

Місяць без курсу

01 червня 5:54 – 6:28

03 червня 1:03 – 8:55

05 червня 11:09 – 11:36

07 червня 15:16 – 15:41

09 червня 22:05 – 22:29

11 червня 22:16 – 8:38

14 червня 20:53 – 21:12

17 червня 9:05 – 9:38

19 червня 19:19 – 19:31

22 червня 1:58 – 2:08

24 червня 6:05 – 6:14

26 червня 1:30 – 9:07

28 червня 11:44 – 11:52

30 червня 7:56 – 15:00

 

В цей час не варто приймати важливі рішення, щось купувати, починати, реалізовувати (це не принесе бажаного результату). Краще відпочивати або продовжувати вже розпочаті справи.

 

Місяць в Знаках Зодіаку

1 червня – Місяць в Рибах

2-3 червня – Місяць в Овні

4-5 червня – Місяць в Тельці

6-7 червня – Місяць в Близнятах

8-9 червня – Місяць в Раці

10-12 червня – Місяць в Леві

13-14 червня – Місяць в Діві

15-17 червня – Місяць в Терезах

18-19 червня – Місяць в Скорпіоні

20-21 червня – Місяць в Стрільці

22-24 червня – Місяць в Козорозі

25-26 червня – Місяць в Водолії

27-28 червня – Місяць в Рибах

29-30 червня – Місяць в Овні

Please follow and like us:

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *