astro-trendi-lipen-2024

АСТРО ТРЕНДИ ЛИПНЯ

АКТУАЛЬНИЙ ПРОГНОЗ НА ЛИПЕНЬ

Дуже яскравий, теплий та оптимістичний місяць. Особисті планети (Сонце, Меркурій, Венера) будуть йти по Раку та Леву. Тому робіть акцент на сім’ю, рідних, хобі, задоволення, позитивні емоції.

Щоб знати важливі події кожного місяця наперед – пишіть в дірект інстаграму «2024» щоб отримати астро календар на весь рік.

На Ютубі можете переглянути прогноз на липень для всіх Знаків Зодіаку.

 

Меркурій в Леві

3- 26 липня

В цей період всі наші думки, розмови та інтереси спрямовані на нас самих. Діалог може часто перетворюватись на монолог та обговорення лише власних справ та ситуацій. Слідкуйте за цим та не йдіть в егоїзм, адже співрозмовник навряд чи захоче продовжувати бесіду в такому випадку. Але при цьому не втрачайте можливість хвалити себе та наголошувати на досягненнях (але все в міру). Якщо говорити про тему навчання, то стимулом для роботи з інформацією буде можливість продемонструвати власну ерудованість при спілкуванні, викликати повагу та захват. Ми можемо бути більш щедрі на компліменти та приємні слова.

 

Новий Місяць в Раці

6 липня, 01:57

Молодик впливає на нас декілька днів до та після самої події, тому цей вплив ми будемо відчувати з 4 до 10 липня. Ці дні будуть доволі напружені в емоційному плані: емоцій багато, але зрозуміти і пояснити їх може бути важко. Активно буде проявлятись сфера зони комфорту, житла, рідних, захисту, безпеки, психології. Також буде відчуватись недостатня кількість життєвої енергії, занепад сил, млявість, меланхолійний стан. В ці дні не бажано приймати важливі рішення, активно щось починати і реалізовувати. Шукайте баланс, не йдіть в крайнощі, контролюйте емоції та відпочивайте. Наступні 2 тижні (до Повного Місяця) можна щось робити в плюс, купувати та реалізовувати те, що давно хотіли.

 

Венера в Леві

12 липня – 6 серпня

Протягом цього часу в стосунках нам (особливо жінкам) захочеться більше компліментів, пафосних подарунків, уваги, побачень, романтики. В стосунках можуть відбуватись позитивні події, які запам’ятаються надовго. Ми захочемо, щоб наш партнер ставив нас на перше місце в системі своїх пріоритетів (тут може бути трішечки егоїзму). Якщо партнера немає – може бути багато зустрічей, побачень. Жінки можуть бути більш яскравими, відкритими, не боятись проявлятися і заявляти про свої бажання.

Дуже вірогідні імпульсивні витрати щоб потішити власне его. Можливі дорогі покупки. В стилі може захотітись більше пафосу, яскравості щоб привертати увагу. Актуальними будуть тваринні принти, золото, теплі кольори, короткі спідниці, відкритий одяг, високі зачіски.

 

Марс в Близнятах

21 липня – 5 вересня

Всі наші дії можуть бути поверхневими, мінливими, ми можемо легко і швидко переключатись з однієї справи на іншу, вмикати мультизадачність. Але при цьому зростає неуважність, недостатня концентрація та складність у доведенні справ до кінця (бо банально може стати нудно). Тому як тільки з’являється якась ідея – реалізуйте одразу. Перед тим, як щось почати – поговоріть з кимось, знайдіть необхідну інформацію, дійте в парі.

В стосунках (особливо зі сторони чоловіків) може бути більше розмов та обіцянок, ніж реальних справ та результатів. Зростає вітряність, мінливість, несерйозне ставлення до стосунків.

 

Повний Місяць в Козорозі

21 липня, 13:16

Повню ми зазвичай відчуваємо декілька днів до та після самої події, тому ці дні доволі напружені (19-23 липня). В цей час всі емоції, претензії та невдоволення виходять назовні, переповнюють нас. Тому легко зробити неправильний вибір, прийняти рішення на емоціях. Потрібно слідкувати за своїми відчуттями і реакціями на зовнішні події та зміни. Можливий конфлікт між собою та колективом, між власною та чужою думкою, між «моє» та «загальне». Бажано шукати баланс і не йти в крайнощі. Наступні 2 тижні (до Нового Місяця) можна позбуватися всього непотрібного, займатись очищенням.

 

Сонце в Леві

23 липня – 23 серпня

Це рідний знак Сонця, тому період буде проявлятись дуже яскраво, енергійно, активно. Протягом цього часу може бути багато відпусток, розваг, свят, веселощів, позитивних емоцій. Важливу роль будуть грати хобі, захоплення, улюблена справа, від якої горять очі. Важливо буде займатись власною самооцінкою, самоцінністю, вчитись бути в центрі уваги, робити та приймати компліменти, подарунки, бути щедрим та відкритим. Зростає важливість особистих стосунків, може бути більше романтики, побачень, флірту, зустрічей. Якщо у вас є діти – проводьте з ними більше часу. Якщо плануєте дітей – час дуже сприятливий. Проявляйте креативність, творчий підхід, створюйте щось унікальне та своє, просувайте власний бренд, активно ведіть соціальні мережі.

 

Меркурій в Діві

26 липня – 27 вересня

Тут Меркурій буде доволі довго, адже зайде в ретроградну петлю, але про це буде окремий пост чи відео на Ютуб. Протягом цих 2 місяців ми будемо дуже сильно концентруватись на дрібницях та маленьких деталях. Зросте скрупульозність, уважність і навіть дотошність. Але це дуже сприятливий час для аналізу, раціонального мислення та рішень, докопування до суті, перевірок та перероблень. В спілкуванні будемо більше орієнтуватися на точні факти і результати. Мовлення стає більш структурованим, чітким, логічним, раціональним.

 

Стаціонарний Сатурн

25 липня – 4 липня

В цей період Сатурн заходить в ретроградну петлю, тому буде стаціонарним. Не бажано вирішувати питання, пов’язані з нерухомістю, професією, кар’єрою; змінювати роботу, влаштовуватись на нову; сперечатися з начальством або старшими людьми. Натомість, можна аналізувати попередні події на роботі та в кар’єрі, займатись звичними робочими справами.

 

Стаціонарний Нептун

28 липня – 6 липня

В ці дні Нептун заходить в ретроградну петлю, тому буде стаціонарним. Не бажано робити операції, вживати багато алкоголю, іти в залежності, подорожувати далеко, з головою йти в ілюзії. Можна саморефлексувати, аналізувати минуле та робити висновки, медитувати, займатись благодійністю, займатись езотеричною, психологічною, творчою діяльністю.

 

Місяць без курсу

02 липня 18:43 – 18:50

04 липня 23:44 – 23:51

07 липня 6:47 – 6:56

09 липня 9:04 – 16:47

12 липня 4:55 – 5:06

14 липня 1:49 – 17:52

17 липня 4:10 – 4:25

19 липня 10:58 – 11:13

21 липня 14:26 – 14:43

23 липня 12:58 – 16:23

25 липня 17:31 – 17:52

27 липня 1:14 – 20:22

29 липня 23:59 – 0:27

 

В цей час не варто приймати важливі рішення, щось купувати, починати, реалізовувати (це не принесе бажаного результату). Краще відпочивати або продовжувати вже розпочаті справи.

 

Місяць в Знаках Зодіаку

1-2 липня – Місяць в Тельці

3-4 липня – Місяць в Близнятах

5-7 липня – Місяць в Раці

8-9 липня – Місяць в Леві

10-12 липня – Місяць в Діві

13-14 липня – Місяць в Терезах

15-17 липня – Місяць в Скорпіоні

18-19 липня – Місяць в Стрільці

20-21 липня – Місяць в Козорозі

22-23 липня – Місяць в Водолії

24-25 липня – Місяць в Рибах

26-27 липня – Місяць в Овні

28-29 липня – Місяць в Тельці

30-31 липня – Місяць в Близнятах

Please follow and like us:

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *