astro-trendi-travnya-2024

АСТРО ТРЕНДИ ТРАВНЯ 2024 hjre

Нарешті у нас не буде ретроградного Меркурія 😵💫, Коридору Затемнень та інших не дуже сприятливих періодів, тому можна трішки видихнути))

 

З цікавенького: Марс в обителі в Овні та Юпітер в Близнятах 🤔

 

До 20-х чисел Сонце буде в Тельці, тому це буде доволі спокійний та стабільний період. З акцентом на комфорт, відпочинок та матеріальні речі 💸👗🍕. Але у всіх може програтись по-різному, враховуємо це.

 

З 20-х чисел Сонце буде в Близнятах, тому це буде дуже рухливий час, наповнений поїздками, знайомствами 👥, зустрічами, інформацією, спілкуванням та навчанням. Готуємось до великої кількості дрібних справ.

 

Щоб знати важливі події кожного місяця наперед – пишіть в дірект Інстаграму «2024» щоб отримати астро календар на весь рік 😉

 

 

А на Ютубі можна побачити прогноз на травень для всіх Знаків Зодіаку, який допоможе обрати правильний вектор руху та прожити місяць максимально вигідно для себе

 

Марс в Овні

1 травня – 10 червня

Дуже класний час для починань, реалізації ідей, старту справи, заснування бізнесу, початку чогось серйозного. Не варто зволікати, багато думати. Потрібно робити справу одразу, як з’явилась ідея чи прийшло натхнення. Якщо ж чекати – можна легко перегоріти. З іншої сторони, ми стаємо дуже егоїстичними, занадто самовпевненими, думаємо лише про власні бажання та забуваємо про людей.

Також це сприятливий час для фізичних навантажень та активної роботи. Саме ці речі допоможуть компенсувати можливі прояви агресії, конфліктності, дратівливості.

В стосунках може бути більше пристрасті, але й сварки теж дуже вірогідні. Чоловіки в цей час стають більш ініціативними, активними, але при цьому й більш агресивними та конфліктними.

 

Новий Місяць в Тельці

8 травня, 06:21

Молодик впливає на нас декілька днів до та після самої події, тому цей вплив ми будемо відчувати з 6 до 10 травня. Ці дні будуть доволі напружені в емоційному плані: емоцій багато, але зрозуміти і пояснити їх може бути важко. Активно буде проявлятись сфера ресурсів, майна, грошей, розслаблення, гедонізму, відпочинку. Також буде відчуватись недостатня кількість життєвої енергії, занепад сил, млявість, меланхолійний стан. В ці дні не бажано приймати важливі рішення, активно щось починати і реалізовувати. Шукайте баланс, не йдіть в крайнощі, контролюйте емоції та відпочивайте. Наступні 2 тижні (до Повного Місяця) можна щось робити в плюс, купувати та реалізовувати те, що давно хотіли.

 

Меркурій в Тельці

16 травня – 18 червня

У спілкуванні ми можемо стати більш інтровертними і замкненими, але мовлення стає більш конкретним, зрозумілим. Починаємо обробляти інформацію повільніше, можемо здаватись тормозами, але стаємо більш вдумливими, неспішними. Зростає бажання отримувати конкретні результати від навчання. Якщо зараз щось вивчати – це запам’ятається надовго, це гра на перспективу. Головна тема, яка буде всіх цікавити – це гроші, а також інші матеріальні речі, комфорт, краса, жінки.

 

Сонце в Близнятах

21 травня – 21 червня

Це період високої рухливості та активності в усіх сферах: емоційній, фізичній та інтелектуальній. Місяць дуже сприятливий для навчання та роботи з інформацією, вивчення чогось нового та цікавого. Зростає допитливість та мультзадачність – нам стає легше робити велику кількість справ одночасно і думати про декілька речей водночас. При цьому вірогідна неуважність, поверхневість, хаотичність. Знайомтесь, спілкуйтесь, проводьте час з друзями та близьким колом оточення. Вирушайте в поїздки у нові місця, не сидіть на місці та досліджуйте світ. В цей час дуже важливо, щоб нам було цікаво жити, щоб ми чекали на нові враження та зміну декорацій.

 

Повний Місяць в Стрільці

23 травня, 16:52

Повню ми зазвичай відчуваємо декілька днів до та після самої події, тому ці дні доволі напружені (21-25 травня). В цей час всі емоції, претензії та невдоволення виходять назовні, переповнюють нас. Тому легко зробити неправильний вибір, прийняти рішення на емоціях. Потрібно слідкувати за своїми відчуттями і реакціями на зовнішні події та зміни. Можливий конфлікт між власною думкою та бажанням інших, між простим і складним, між близьким і далеким, між бажанням отримувати та передавати інформацію. Бажано шукати баланс і не йти в крайнощі. Наступні 2 тижні (до Нового Місяця) можна позбуватися всього непотрібного, займатись очищенням.

 

Венера в Близнятах

24 травня – 18 червня

В стосунках нам хочеться легкості, спілкування та інтелектуальних розмов. Тому якщо у вас є пара – разом навчайтесь, ходіть на прогулянки і розвивайтесь, постійно підтримуйте контакт. Якщо у вас немає пари – це хороший час для нових знайомств, особливо на навчанні, в транспорті чи соц мережах.

Наше ставлення до грошей теж змінюється на більш легке і пофігістичне, можемо багато витрачати на маленькі дрібнички та канцелярію. Гроші можуть приходити дрібними порціями, але часто.

В стилі може хотітись кежуалу, повсякденного вигляду, стріт стайлу, без зайвого пафосу та відвертості. Може захотітись більше експериментів з одягом та іміджем.

 

 

Місяць без курсу

02 травня 12:28 – 21:52

04 травня 22:06 – 23:41

06 травня 8:57 – 0:42

09 травня 0:55 – 2:20

11 травня 4:49 – 6:13

13 травня 12:13 – 13:36

15 травня 19:41 – 0:33

18 травня 12:09 – 13:22

19 травня 18:48 – 1:34 (21.05)

23 травня 10:28 – 11:24

25 травня 17:47 – 18:36

27 травня 23:02 – 23:44

29 травня 17:20 – 3:33

В цей час не варто приймати важливі рішення, щось купувати, починати, реалізовувати (це не принесе бажаного результату). Краще відпочивати або продовжувати вже розпочаті справи.

 

Місяць в Знаках Зодіаку

1-2 травня – Місяць в Водолії

3-4 травня – Місяць в Рибах

5-6 травня – Місяць в Овні

7-8 травня – Місяць в Тельці

9-11 травня – Місяць в Близнятах

12-13 травня – Місяць в Раці

14-15 травня – Місяць в Леві

16-18 травня – Місяць в Діві

19-20 травня – Місяць в Терезах

21-23 травня – Місяць в Скорпіоні

24-25 травня – Місяць в Стрільці

26-27 травня – Місяць в Козорозі

28-30 травня – Місяць в Водолії

31 травня – Місяць в Рибах

Please follow and like us:

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *