main-variant-2

Астрологія, психологія, прогностика

Всі космічні тіла мають вплив на людину, вони впливають не тільки на формування характеру або якихось особистих здібностей, які всі ми називаємо талантом. Опосередковано планети втручаються в життя кожної людини, та створюють передумови для наших вад та талантів.

Як що хочете дізнатись більше про себе та свої сильні сторони, про приховані здібності та кармічну задачу, про те де шукати собі чоловіка або про сумісність партнерів у стосунках, на всі ці питання зможе відповісти професійний астролог. Виключно науковий підхід допоможе в обранні професії на все життя, визначитися в діях які запалюють твоє особисте сонце, як приваблювати гроші та на що їх витрачати. Консультація астролога, це набагато більше, ніж звичний гороскоп. Дізнайтеся про свої слабкі сторони, будьте готові до будь яких ймовірних ризиків, і вам не доведеться винуватити в усьому ретроградний Меркурій.

Астрологія – це дисципліна, яка вивчає вплив планет та космічних об’єктів на людину, а астролог – це професіонал, який пояснить Вам, як саме вони впливають на Вас особисто.

Все, що відбувається в нашому житті можна пояснити з точки зору астрології, адже планети впливають як на події нашого життя, так і на нашу психологію. Завдяки цьому можна краще зрозуміти, чому ми саме такі, а чому оточуючі люди – інші. Саме тому я надаю послуги у виді консультацій чи курсів – щоб допомагати людям розбиратися в собі.