misyats-noviy-09-2022

Фази Місяця на вересень 2022 р.

ПОВНИЙ МІСЯЦЬ

10 вересня о 12:58 за Києвом ми станемо свідками Повні, яка буде впливати на нас декілька днів до та після самої події (приблизно з 8 по 12 вересня). Це пік енергії, емоційно напружений час, коли ми виливаємо назовні всі емоції, що тримали в собі місяць. Постає питання протилежних сфер: хаос – порядок, свобода – служіння, раціональність – духовність. Можливі конфлікти та сварки з людьми сфер обслуговування (лікарі, офіціанти і т.д.).

Спливають старі образи, проблеми, спогади, які можуть негативним чином впливати на наш стан, але не варто зациклюватися на цьому. Важливо не вестись на провокації і самому не генерувати проблеми (бо є ризик наговорити зайвого, приймати рішення поспіхом), особливо на роботі, в лікарнях та центрах допомоги нужденним. Також не рекомендується поспішати та приймати життєво важливі рішення, краще почекати декілька днів і вже тоді приступати до втілення своїх грандіозних планів.

Бажано мислити тверезо та незалежно від зовнішніх чинників, не піддаватися внутрішньому незадоволенню та негативним емоціям.

 

НОВИЙ МІСЯЦЬ

Вплив Молодика ми будемо відчувати з 23 до 27 вересня, а його пік відбудеться 25 вересня о 00:54 по Києву. Він піднімає питання та проблеми в стосунках та міжособистісному спілкуванні. В цих сферах нам захочеться оновлень та змін, старі установки будуть здаватися не актуальними.

Постає питання: зважати на свої потреби чи враховувати проблеми оточуючих або навіть робити ставку на соціальні установки? Тут важливо не створювати конфліктні ситуації, адже є ризик сварок та агресії. Особливо буде відчуватися конфлікт між «я» та «вони».

Енергії в цей період не багато, тому ми можемо відчувати лінь та апатію, але це буде продовжуватися всього лиш декілька днів. Зараз не бажано приймати важливі рішення та бути занадто активним.

Зате можна створювати план на тиждень чи місяць, але втілювати його через декілька днів. Можна медитувати, візуалізуіати, розслаблятися, передивлятися свій вектор розвитку і свої цілі.

Please follow and like us:

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *