main-konsultacii

Консультації

Консультації астролога TIANA ASTRO

Варто зазначити, що астрологія може пояснити майже всі життєві події, які з нами трапляються. Більше того, не просто пояснити, але й передбачити. Саме так. Планети, які впливають від народження, не полишають свій вплив на нас та наші вчинки впродовж всього існування людини. Хибно вважати, що виключно дата народження є основною у формуванні особистості. На характер людини, її вади та таланти, на її долю впливають час та місце народження. Все так, але насправді балом керують планети. Вони різні за розміром, знаходяться на різній відстані від Землі, мають різну силу впливу. Чи Ви вважаєте, що Місяць (а в астрології його розглядають не просто як супутник планети Земля, а власне як планету Місяць) впливає на океанічні припливи на Землі, а Юпітер не має жодного впливу? Але ж Земля важче за Місяць у 81 раз, а Юпітер важче за Землю у 317 разів.

Мета консультації.

За допомогою астрологічних знань можна розглянути три життєвих періоди.

Минуле. Події, які відбулися не тільки в нашому дитинстві, але й ще до народження, і так чи інакше вплинули на перебіг подальших подій.

Теперішнє. Кожен наш вибір, дія або вчинок сьогодні впливає на наше завтра. Що варто почати змінювати в своєму оточенні або в образі сьогоднішнього життя для того, аби минуле не мало негативного кармічного впливу?

Майбутнє. Що з нашого теперішнього призведе до певних варіантів майбутнього? Що варто зробити сьогодні для того, аби зміни в майбутньому були сприятливі для нас та принесли певну користь та задоволення життям?

Теми для консультацій та популярні питання

Кожен має свій перелік тем або питань, які його турбують та на які він бажає отримати конкретну відповідь. Звісно, існують більш популярні питання до астролога, серед яких:

  • Сфера особистості. Що впливає на мою самооцінку? Що є джерелом енергії для мене? Від чого я отримую радість в житті? Де моя зона комфорту? Що дозволить мені розслабитися? Як я сприймаю цей світ? Яке враження я справляю на оточуючих? Мій зовнішній прояв.
  • Сфера стосунків. Я в парі. Чоловік (дівчина) моєї мрії. Де зустріти партнера? Які стосунки у мене по факту? Як покращити відносини?
  • Сфера роботи. Як заробляти гроші? Як поводитися з фінансами – накопичувати чи витрачати, брати кредити чи просити у друзів? Як піднятися кар’єрними та соціальними сходами? Бути підлеглим чи брати відповідальність і керувати людьми? А може фріланс?
  • Сфера карми. З чим я прийшов у це життя? Які у мене таланти та здібності? Чому я маю навчитися і що усвідомити в своєму житті?

Як проходить консультація.

Для початку, будь ласка, заповніть форму-заявку, де необхідно вказати основні дані. Саме ці дані і використовуються для побудови натальної карти та її аналізу. Спілкування проводиться онлайн за допомогою Zoom (програма для проведення on-line конференцій). Якщо бажаєте залишитися інкогніто, то можете вимкнути камеру під час нашого спілкування. В якості альтернативи, Ви можете отримати консультацію в форматі діалогу (голосові повідомлення) у Telegram. Ви самі можете обрати варіант, який підходить більше.

Тривалість консультації.

Все залежить від кількості тем, які заплановано обговорити з астрологом, але, зазвичай, варто розраховувати на годину спілкування.

Що ви отримаєте.

Вам надішлють відеозапис бесіди, який можна буде передивитись в разі необхідності або прослухати голосові повідомлення.