oridor-zatemnen-20-03

КОРИДОР ЗАТЕМНЕНЬ 25 березня – 8 квітня

Затемнення – це завжди Новий або Повний Місяць. Але є важливий момент: в цій події беруть участь Кармічні Вузли, які і роблять цей період таким важливим. Затемнення відбуваються 2-3 рази на рік. Вони бувають сонячні (Новий Місяць) та місячні (Повний Місяць). 2 тижні між цими подіями і називається Коридором Затемнень. 

Повний Місяць + Місячне Затемнення – 25 березня, 09:00

Новий Місяць + Сонячне Затемнення – 8 квітня, 21:20

Коридор затемнень – це трансформації, сильні та безповоротні зміни в житті і хороший період, щоб ці зміни підлаштувати під себе. Протягом цього часу зростає емоційність, можна відчути недолік життєвих сил і тривожність. Але важливо не налаштовуватись на негатив і слідкувати за словами і думками. Не влізайте в конфлікти, адже потім буде важко налагодити ці стосунки.

В ці періоди важливо не приймати рішення поспіхом, на емоціях. Тому що є висока вірогідність, що ці рішення не дуже гармонійно вплинуть на подальші події. Це час змін, коли відбувається переоцінка цінностей. З’являється можливість змінити своє життя.

Події, що відбуваються в цей період, будуть мати сильний вплив на наступні пів року. Ви можете проаналізувати, що важливого відбувалося в вашому житті пів року тому і зробити висновки.

Please follow and like us:

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *