koridor-zatemnen

КОРИДОР ЗАТЕМНЕНЬ

Спочатку треба розібратися, що це таке. Затемнення – це новий або повний Місяць. Але є важливий момент: в цій події беруть участь кармічні вузли. Затемнення відбуваються 2-3 рази на рік. Вони бувають сонячні  (Новий Місяць) та місячні  (Повний Місяць). Період між цими подіями і називається коридором затемнень.

 

СОНЯЧНЕ ЗАТЕМНЕННЯ  (25 жовтня)

Буде відчуватися з 18 до 31 жовтня. Це по факту новий Місяць, який відбувається на кармічних вузлах. Це затемнення проходить по осі Скорпіон-Телець, та ще й включає в себе Венеру. Отже, ці теми і будуть ключовими в цей період (стосунки, партнерство, фінанси, ресурс).

Це час змін, перевірки, трансформацій та сильних емоцій. Висока інтенсивність в бажаннях та діях створює емоційний пік, шторм.

 

В залежності від рівня свідомості людей, Затемнення може підняти вас на наступний рівень 🤩 або створити багато проблем .

В цей час проявляється конфлікт матеріального і духовного. Тобто вісь Скорпіон-Телець змушує нас зрозуміти, що все матеріальне – не таке важливе, як духовне  (війна теж допомогла нам це виявити).

Можуть активізуватися складні процеси, прийматися важливі рішення, у нас відбудеться реалізація потенціалу (для свідомих людей). Зараз нам важливо відмовитись від того, що вже застаріло і знайти нову ціль, нові можливості. Але тут важливий момент ☝🏻: цілі, які ми ставимо в цей час, повинні бути не матеріальними, а духовними та соціальними.

 

МІСЯЧНЕ ЗАТЕМНЕННЯ  (8 листопада)

Повний Місяць, який буде відчуватися з 1 приблизно до 13 листопада. Ми будемо відчувати інтенсивність в емоціях 🫠, які будуть направлені на соціум і суспільні зміни, це можна розглядати як потребу в змінах і пристосування до них. Буде багато новин та інформації, висока активність

Для свідомих людей це хороший час для розширення ментальних горизонтів, навчання, вивчення нового. Для несвідомих – обмани, самообмани, ілюзії

Тут активується сфера фінансів: хтось втрачає, а хтось отримує фінансову стабільність та незалежність (знову-таки, це залежить від рівня вашої свідомості та вашої реакції на стан, вміння контролювати емоції). Тому що фінанси витікають із емоцій. Можна очікувати на активізацію, зміни у фінансах, системі, нестабільність курсу

 

І знову, тема старого-нового. Якщо ви викидаєте зі свого життя все неактуальне, до вас приходять нові можливості. Тому не жалкуйте про старе, дивіться в майбутнє

 

Висновок

Коридор затемнень – це трансформації, сильні та безповоротні зміни в житті (зараз це про фінанси, стосунки, духовність) і хороший період, щоб ці зміни підлаштувати під себе. Особливо це повпливає на Тельців, Скорпіонів, Водоліїв та Левів (по Сонцю, Місяцю та Асц)

 

Події, що відбуваються зараз, будуть мати сильний вплив на наступні пів року. Ви можете проаналізувати, що важливого відбувалося в вашому житті пів року тому і зробити висновки:

 

✅ Займіться своїм життям та перспективами

✅Зрозумійте що ви робите правильно, а що ні

✅Подумайте про те, куди ви рухаєтеся і чого ви бажаєте

✅Відмовтесь від усього старого і неактуального

✅Звертайте увагу на нові можливості та використовуйте їх

✅Хапайте шанс змінити своє життя на краще!

 

Прямо під час коридору не бажано нічого починати, але це дуже хороший період для планування свого майбутнього

Please follow and like us:

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *