main-about-me

Про мене

Мене звати Тетяна.

Відносно недавно в моє життя увійшла астрологія, саме так як наука, а не просто як цікавий гороскоп на поточний день чи місяць. Чим глибше я почала занурюватись у невідомі для мене знання, тим більше я стала усвідомлювати, який вплив мають на нас, людей, всі космічні тіла, та як все в нашому світі взаємопов’язане. Як все космічне впливає на особисте та на суспільне, як опосередковано змінює майбутнє кожної конкретної людини та людство в цілому.

Я вивчаю астрологію з великим задоволенням. Вона сильно змінила моє життя, сприйняття світу та інших людей. Також допомогла знайти сферу, в якій я можу реалізуватися, пояснила мою особистість та розкрила здібності. Тепер я навіть можу допомогти близьким людям чи, принаймні, сказати коли закінчиться чорна смуга.

Оскільки я маю філологічну освіту (перекладач англійської та іспанської мови, закінчила Київський національний лінгвістичний університет), мені цікаво спілкуватися з людьми та мотивувати їх покращити своє життя. До цього часу я 6 років працювала репетитором з англійської. Мені дуже подобається пояснювати матеріал та передавати свої знання іншим.

Позитивні зміни у Вашому житті надихають мене продовжувати займатися улюбленою справою.