prognoz-na-lutiy-2023

ПРОГНОЗИ НА ДЕНЬ. ЛЮТИЙ 2023

Прогнози на кожен день
впродовж лютого 2023 року

1 лютого

Місяць в Близнятах

 

Вітаю всіх з початком нового місяця!

 

Сьогодні все ще хороший час для інтелектуальної та комунікативної діяльності, для знайомств та навчання. Особливо продуктивно буде йти робота з інформацією у сфері психології та езотерики.

 

Зранку будьте уважні, тому що атмосфера доволі розмита, можуть бути ілюзії, обмани і самообмани, обов’язково все перевіряйте.

 

Може проявлятись хороша фантазія, цю енергію бажано направити у творчість чи езотерику.

 

З 14 до 22 нічого не вирішуйте, не плануйте, не починайте, не купуйте

 

2 лютого

Місяць в Раці

 

Сьогодні дуже емоційний день, коли нам хочеться бути котиками: їсти і спати. Тому бажано не покидати свою зону комфорту, насолоджуватись домашньою атмосферою та задовольняти базові потреби.

 

Однак, якщо ми будемо так робити, може з’явитись відчуття (особливо зранку), ніби ми не розвиваємося і не досягаємо висот у суспільстві. Саме через це рекомендую все-ж трішки зайнятись саморозвитком.

 

В обід класний та гармонійний період, а от під вечір можуть бути неочікувані події та різкі зміни планів, поспіх. Може надійти якась інформація.

 

3 лютого

Місяць в Раці

+ Повний Місяць післязавтра

 

Як і вчора ввечері, можуть бути неочікувані події та різкі зміни планів, поспіх, інформація, мозковий штурм. Підвищується комунікабельність та бажання спілкуватися.

 

Але для цього доведеться вийти із зони комфорту, що може бути доволі важко. Якщо переборете себе – досягнете хороших результатів.

 

Однак при цьому обов’язково не йти проти свого організму: якщо немає енергії – відпочивайте.

 

Вже починає відчуватися Повня, яка впливає на нашу здорову оцінку ситуації і додає емоції. Через це високий ризик конфліктів і претензій.

 

ЗАВТРА з 8:20 до10:48 нічого не купуйте, не вирішуйте, не плануйте

 

4 лютого

Місяць в Леві

+ Повний Місяць завтра

 

Дуже хороший час для реалізації попередніх планів та ідей, рішучих дій та досягнення мети.

 

Сприятливий день для творчості, розвитку та демонстрації проєктів і талантів. Можна заявити про себе великій кількості людей.

 

Є бажання бути в центрі уваги, викликати захват і овації. Але не зловживайте цим, інакше можна нарватися на хейт.

 

Можливо, буде багато підсвідомих переживань, дратівливість, нерозуміння власного емоційного стану. Не йдіть в конфліктність, не вирішуйте все нашвидкуруч, не проявляйте агресію та войовничість. Враховуйте і поважайте думку інших людей, не йдіть в інфантилізм.

 

5 лютого

Місяць в Леві

+ Повний Місяць

 

Повня, що відбудеться майже опівночі, сьогодні і завтра дуже сильно впливає на нашу здорову оцінку ситуації і додає емоції. Через це високий ризик конфліктів і претензій. Намагайтесь всі питання вирішувати демократично, не ставити себе в центр всього Всесвіту і зважати на думку інших.

Хороший час для реалізації та початку проєктів, творчих ідей та задумів. Використайте сьогоднішню енергію правильно і направте її в правильне русло.

 

Високий ризик міжособистісних конфліктів, особливо з партнерами та у діловому спілкуванні. Теж дотримуйтесь балансу і йдіть на компроміс коли це потрібно.

 

Під вечір мозковий штурм, інформація, неочікувані події, зміни планів, вихід з зони комфорту.

6 лютого

Місяць в Леві і Діві

+ Повний Місяць вчора

 

З 16:15 до  23:14 нічого не починаємо і не купуємо. Бажано відпочивати і розслаблятись.

 

Ранок буде схожий на вчорашній день за енергіями (активність, творчість, реалізація).

 

Після 23 нам може різко захотітись поприбирати, навести лад на робочому місці.

 

Загалом вдень атмосфера не дуже робоча та продуктивна. Можуть бути обмеження та затримки. Наче й захочеться працювати, а енергії не вистачає. Але можна спланувати весь тиждень, написати план і дотримуватись його.

7 лютого

Місяць в Діві

 

Хороший день для прибирання, наведення порядку і чистоти (в домі, техніці, голові). Варто все систематизувати, розкласти по поличках.

 

Може захотітись харчуватись більш правильно, робити гімнастику (загалом, так і варто робити). Оточуючим може знадобитись наша конкретна допомога.

 

Сьогодні і завтра акцентована тема стосунків та гендерних питань, партнерства і соціуму. Хороший час для особистих та ділових зустрічей. Але тримайте язик за зубами і думайте перед тим, як щось сказати.

 

Будь-яка інформація з зовнішніх джерел дуже сильно впливає на нас і наш стан. Є можливість отримати інсайти, але для цього потрібно все оцінювати свідомо, раціонально, не йти в емоції.

 

Загалом, день гармонійний, лише під вечір поспіх і можливі конфлікти.

 

8 лютого

Місяць в Діві

 

Енергії дня майже як вчора: хороший час для прибирання, наведення порядку і чистоти (в домі, техніці, голові). Варто все систематизувати, розкласти по поличках. Може захотітись харчуватись більш правильно, робити гімнастику (загалом, так і варто робити). Оточуючим може знадобитись наша конкретна допомога.

 

В другій половині дня атмосфера більш спокійна, меланхолійна, творча, містична. Можуть накрити емоції чи ностальгія. Багато чого не виходить оцінювати тверезо, вірогідні обмани чи самообмани. Ми можемо бачити щось не таким, яким воно є насправді.

 

Але ця енергія сприятлива для людей творчих, езотериків, психологів та усіх, кому потрібна фантазія та інтуїція.

 

ЗАПАМ’ЯТАЙТЕ СВІЙ СОН, він може дати підказку.

 

9 лютого

Місяць в Діві і Терезах

 

З  8:40 до 10:46 нічого не починайте і не купуйте, це може стати неактуальним чи непотрібним.

 

День акценту на стосунках, взаємодії, партнерстві (особистому та діловому). Хороший час для домовленостей, обговорень, зустрічей.

 

Якщо у вас є партнер – влаштуйте побачення, якщо ні – проведіть час із близькою людиною. За можливості «вийдіть в світ», гарно вдягніться та відвідайте цікаве місце.

 

Можна наводити красу та естетику (навколо себе або ж із собою). Ввечері намагайтесь не переїдати.

 

10 лютого

Місяць в Терезах

 

День доволі спокійний та гармонійний.

Вранці хороший період для починань, старту та реалізації чогось, для активності та прояву енергії.

 

Загалом, по енергіях день такий же, як вчорашній: знову можемо проводити час з близькою людиною, наводити красу, робити щось естетичне, спілкуватися, проводити консультації, вирішувати проблеми у стосунках, делікатно спілкуватися, йти на компроміс коли потрібно.

 

11 лютого

Місяць в Терезах і Скорпіоні

 

З 18:40 до 20:35 не приймайте рішення, не плануйте подальші дії, не починайте важливі справи, не здійснюйте великі покупки.

 

Ранок нагадує вчорашній день: стосунки, партнерство, гармонія, краса, естетика, спілкування.

 

Вже після обіду енергія стає більш інтенсивною, деструктивною. Це краще направити в пристрасть або аналітичну діяльність. Може прокинутись бажання докопатися до суті або до людей (чи навіть до себе), піти на конфлікт. Але в цей час ми стаємо більш таємничими, не хочеться активного спілкування.

 

12 лютого

Місяць в Скорпіоні

 

День інтенсивних енергій, коли не бажано бути пасивним і залишатись у зоні комфорту. Це час для заглиблення в якусь тему, аналізу ситуацій, дій та рішень.

 

Зараз є можливість докопатися до суті, дізнатися глибоко приховані причини чи мотиви. Але будьте обережні щоб не нарватися на неприємності. Важко домовлятись і йти на компроміс

 

Сприятливий день для очищення простору та організму, для магічних практик, пристрасті та екстремальних розваг. Інакше можуть проявлятись дратівливість, войовничість, підозрілість.

 

В другій половині дня можуть бути неочікувані події, ситуації, рішення; плани можуть різко змінитися; до нас може надійти важлива інформація. Намагайтесь не поспішати і не нервувати

13 лютого

Місяць в Скорпіоні

 

Як і вчора, день інтенсивних енергій, коли не бажано бути пасивним і залишатись у зоні комфорту. Це час для заглиблення в якусь тему, аналізу ситуацій, дій та рішень.

 

Зараз є можливість докопатися до суті, дізнатися глибоко приховані причини чи мотиви. Але будьте обережні щоб не нарватися на неприємності. Важко домовлятись і йти на компроміс

 

Дуже класний день для творчості, створення чогось нереального і фантастичного, для оформлення та надання чомусь естетичного вигляду.

 

Можуть відчуватися обмеження волі чи затримки через зовнішні чинники. Також хочеться підсвідомо одного, а логічно ми обираємо інше – конфлікт емоцій та раціональності, важко знайти баланс.

 

14 лютого

Місяць в Стрільці

 

День хороший і гармонійний, позитивний і оптимістичний. Лише під вечір може з’явитись поспіх, метушня, напруга, емоційне виснаження.

 

Загалом час хороший для розширення кордонів: ментальних (саморозвиток, навчання, наставництво) та неографічних (поїздок, подорожей).

 

Намагайтесь не проявляти пафос і пихатість, не вважати себе центром землі та не давати непрохані поради. Адже все це ви можете отримати і в свою адресу.

 

Цей день закоханих можна провести разом, займаючись спільними хобі, вивчаючи цікаві дисципліни, дивлячись пригодницькі фільми.

 

 

15 лютого

Місяць в Стрільці

 

Підвищується чутливість, особливо у жінок, це буде відчуватися декілька днів дуже яскраво. У стосунках зараз бажано емоційно підтримувати один одного та говорити душевно, відкрито.

 

Все ще хороший час для саморозвитку, підвищення свого рівня свідомості, заняття інтелектуальною та наставницькою діяльністю і загалом для навчання.

 

Вранці ще може проявлятись конфліктність та поспіх. Але в другій половині дня атмосфера стає більш романтичною і емоційною. Хоча намагайтесь нічого не ідеалізувати і дивитись на ситуацію тверезо.

 

Тому власну активність краще направити в сферу творчості та виливу фантазії, медитацій, езотеричної діяльності. Для тарологів хороший день, щоб робити розклади на стосунки і фінанси.

 

16 лютого

Місяць в Козорозі

 

Настають дні високої продуктивності, інтенсивного робочого процесу та бажання досягати реальних результатів.

 

Бажано не ледарувати, а працювати над досягненням життєвих цілей, робити все можливе щоб підвищити свій кар’єрний і соціальних статус.

 

Вмикається серйозність, відповідальність та пунктуальність. Але стає важче розуміти і виражати свої емоції, ми стаємо більш «сухими» та не дуже привітними.

 

Ставте собі далекі, але реальні цілі і робіть все можливе щоб досягти їх якомога швидше. Концентруйтесь на чомусь одному

 

17 лютого

Місяць в Козорозі

 

Як і вчора, сприятливий день для роботи, у нас зростає продуктивність і працездатність. Але бажано концентруватись на чомусь одному і не намагатись робити багато всього одночасно.

 

Працюйте над досягненням власних життєвих цілей або ставте нові. Будьте більш організованими, сплануйте свій день і дотримуйтесь тайм-менеджменту.

 

Ближче до ночі може проявитись невдоволення, претензії, дратівливість, підозрілість, не дуже приємні ситуації. Уникайте конфліктів і не будьте їх ініціатором.

 

18 лютого

Місяць в Водолії

+ Новий місяць післязавтра

До 21 лютого хороший час для генерування нових ідей та планів, проєктів, навчання, зміни мислення та ставлення до чогось. Є можливість переглянути ситуації та рішення, що відбувались в вересні-жовтні. Можна приймати рішення, вони в ці дні будуть правильними.

 

Ми вже починаємо відчувати вплив Нового Місяця, що може відчуватися як нестача життєвих сил, млявість, небажання проявляти високу активність та бути продуктивним. На ці дні краще запланувати собі міні-відпочинок.

 

Можна навчатися і працювати з інформацією, вивчати щось нове і неординарне, працювати над своїм блогом та вдосконалювати його.

 

Дуже хороший день щоб записатися на астрологічну консультацію.

 

19 лютого

Місяць в Водолії

+ Новий місяць завтра

Енергії мало, але її можна направити у сферу спілкування з великою кількістю людей. Знайдіть собі однодумців та обговорюйте спільні інтереси, діліться ідеями та думками. Але при цьому будьте дуже демократичні, привітні та не ображайте інших.

 

Під вечір можемо відчувати затримки, обмеження, буде важко розуміти і висловлювати думки та емоції. Проте можна зайнятись створенням карти бажань, планувати свій наступний тиждень та місяць.

 

Дуже хороший день щоб записатися на астрологічну консультацію.

 

 

20 лютого

Місяць в Рибах

+ Новий місяць

 

Вранці ми станемо свідками Нового Місяця, тобто Місяця зараз не видно взагалі. Це проявляється так, що у нас мало енергії, немає бажання щось робити та змінювати.

 

Загалом день дуже пасивний, тому не варто очікувати від себе та інших людей великих звершень. Може бути важко виходити на контакт та знаходити в собі сили для соціальної активності, це дні усамітнгення.

 

Натомість, можна проводити езотеричні ритуали, загадувати бажання, медитувати, саморефлексувати. Хороший день для аналізу минулого місяуця та створення плану на наступний. Генеруйте ідеї та записуйте їх, щоб через декілька днів приступити до реалізації.

 

 

21 лютого

Місяць в Рибах

+ Новий місяць вчора

 

Все ще сонна, меланхолійна, мрійлива атмосфера. Все ніби розпливається, тому для роботи не дуже сприятливий час – висока неуважність. Та й енергії ще малувато, адже Новий Місяць досі впливає на нас.

 

Можна проводити езотеричні ритуали, загадувати бажання, медитувати, саморефлексувати. Хороший день для езотериків та психологів, коли вся потрібна інформація сама йде в руки, потрібно лише звертати увагу на інтуїцію. Можна також займатись благодійністю.

 

Все перевіряйте по декілька разів, адже є ризик обманів та неуважності. Не довіряйте всім підряд.

 

Сьогодні і завтра може бути багато метушні, поспіху, переписок, інформації, дрібних справ.

 

22 лютого

Місяць в Овні

 

Слідкуйте за емоціями, є ризики психосоматики. Сьогодні може бути багато метушні, поспіху, переписок, інформації, дрібних справ.

 

Дуже енергійний та активний день, коли з’являється бажання діяти та щось змінювати.

 

Цієї енергії може бути забагато і тоді вона буде вибухати у формі конфліктів та агресії. Тому всі сили направляйте в спорт і фізичну активність.

 

Також сприятливий день для того, щоб виглядати дуже помітно, яскраво, якось по-новому. Можна щось почати, реалізувати, влаштувати собі мозковий штурм

 

23 лютого

Місяць в Овні

 

Сьогодні також дуже активний день; у нас багато внутрішнього запалу, який знов треба направляти енергію в правильне русло, наприклад в спорт чи навчання.

 

Дуже класний день для старту чогось нового, для реалізації проєктів, для нового циклу навчання.

 

Ставте собі далекі та масштабні цілі й одразу приступайте до їх досягнення.

 

Але намагайтесь не переїдати та тримайте в руках свої внутрішні бажання.

 

24 лютого

Місяць в Тельці

 

З однієї сторони нам хочеться комфорту, затишку, гармонії; хочеться задовольняти свої базові потреби (якісний сон та їжа).

 

Але з іншої сторони можуть відбуватися не дуже приємні ситуації, які змусять нас вийти з зони комфорту. Це можуть бути зовнішні чинники або фігури. Обов’язково ховайтесь в укриття під час тривог (немає 100% вірогідності, що вони будуть, але краще перестрахуватись).

 

Не піддавайтесь на маніпуляції та провокації, не влізайте в конфлікти. Можна заглиблюватись в якусь тему, займатись езотеричною, магічною чи психологічною діяльністю, дивитись жахи і детективи. Але в комфортній атмосфері.

 

25 лютого

Місяць в Тельці

 

Сьогодні знов хочеться комфорту, затишку, гармонії; хочеться задовольняти свої базові потреби (якісний сон та їжа).

 

Але знов не факт, що так буде (та що ж таке???).

 

Енергія трішки інша, ніж учора, але схожа. Сьогодні можуть відбуватися неочікувані події, непередбачувані рішення, різкі зміни планів. До нас може надходити якась інформація, ми включаємось в колективні процеси.

 

І тут важливо думати не лише про себе, а звертати увагу на інших людей. Сприятливий день для спілкування з цікавими та незвичайними людьми, для навчання та замовлення астрологічних послуг.

 

26 лютого

Місяць в Тельці та Близнятах

 

З 16:42 до 17:47 нічого не купуйте, не вирішуйте, не починайте. Бажано відпочивати та розслаблятися.

 

Вранці атмосфера більш гармонійна, комфортна. Під вечір почнеться веселуха.

 

З’являється багато метушні, поспіху, дрібних справ, переписок, інформації та розмов. Тому свідомо йдемо в цю сферу: навчаємось, спілкуємось, читаємо, пишемо статті, говоримо.

 

Можемо відчувати затримки та зовнішні обмеження. Доводиться робити те, що треба, а не те, що ми підсвідомо хочемо. Цю енергію бажано направити в роботу і ставити самому собі дедлайни, жити по тайм-менджменту.

 

27 лютого

Місяць в Близнятах

 

Хороший день для навчання, роботи з інформацією. Може бути багато метушні, хочеться за все вхопитись одночасно і робити одразу декілька справ. Якщо у вас в карті багато повітря – це вийде без проблем. Якщо ні – можете лише дратуватися. Тому концентруйтесь на 1, максимум 2 речах.

 

Можна поспілкуватися чи зустрітися з друзями, братами/сестрами. День сприяє інтелектуальній діяльності та поїздкам, зустрічам. Особливо активність буде проявлятись ближче до півночі

 

Однак, може проявлятись конфлікт свідомості та емоцій: хочемо одного, а вирішуємо і робимо інше. Тому шукайте баланс і враховуйте обидві ці сторони психіки.

28 лютого

Місяць в Близнятах

 

Дуже активний день в усіх планах: емоційному, інтелектуальному, фізичному, соціальному.

 

Направляємо енергію в спорт чи навчання. Починаємо щось нове, активно реалізуємо всі ідеї, поки вони для нас актуальні. Записуйте всі інсайти та геніальні думки.

 

Є ризик конфліктності у спілкуванні, тому не наривайтесь і не провокуйте агресію у оточуючих.

 

В другій половині дня зростає вірогідність обманів, самообманів, ілюзій, неуважності, підвищеної емоційності. Тому обов’язково звертайте увагу на свій внутрішній стан, аналізуйте минулі ситуації та їх вплив на вас.

Please follow and like us:

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *