prognoz-serpen-8-14

ПРОГНОЗИ НА ДЕНЬ. СІЧЕНЬ 2023

Щоденні прогнози на кожен день

СІЧЕНЬ 2023 РОКУ

1 січня

Неділя, місяць в Тельці

Сьогодні у нас типовий новорічний муд: полежати і поїсти 😂 хочеться спокою, але не факт, що він буде))

Можуть бути неочікувані події, раптові рішення, різкі зміни планів. Можемо багато часу проводити спілкуючись з друзями та вітаючи всіх в соц мережах зі святами

Доволі гармонійний день, більше і додати нічого))

2 січня

Понеділок, Місяць в Тельці

Сьогодні теж доволі спокійний та гармонійний день, але неочікувані події та рішення все одно можуть проявлятися, варто бути готовим до зміни планів.

Може бути метушня, але при цьому й обмеження, через що складно буде розслабитися

Хорошим рішенням буде спілкуватися і проводити час з друзями, зависати в Інтернеті, дізнаватися щось нове.

Можна аналізувати свій внутрішній стан, розуміти базові потреби і задовольняти їх; заглиблюватись у думки та минуле

3 січня

Вівторок, Місяць в Близнятах

Доволі активний та рухливий день, коли нам захочеться спілкуватися і проводити час з друзями. Можна навчатися, працювати з інформацією, але бажано дороблювати почате раніше.

Хочеться інтелектуальної та фізичної активності, але вона може проходити не так швидко і легко, як би нам того хотілося.

Є ризик агресії та конфліктів, тому всі проблеми сьогодні варто вирішувати розмовами.

4 січня

Середа, Місяць в Близнятах

Як і вчора багато інтелектуальної рухливості, бажання спілкуватися, дізнаватися нове, але знов бажано повертатись до минулих незавершених справ.

Всю інформацію фільтруйте, не довіряйте всім підряд, тому що можливі обмани і таємниці (особливо під вечір).

Цю енергію можна направити в езотеричну, психологічну та духовну діяльність, робити практики, медитації та будь-які вправи для роботи з підсвідомістю.

Зростає інтуїція, помічайте всі знаки, що дає вас Всесвіт.

5 січня

Четвер, Місяць в Раці

+ Повний Місяць післязавтра

Зранку буде те ж саме, що й вчора ввечері (обмани, ілюзії, таємниці, але й інтуїція та інсайти). Бажання спілкуватися і вивчати щось цікаве.

Саме сьогодні є можливість зрозуміти для себе щось нове, побачити майбутнє, вийти на новий рівень свідомості, якщо не витрачати свою енергію  на побутові дрібні справи.

Після обіду захочеться спокою, смачної їжі (але не переїдайте), тактильного контакту. Підвищиться емоційність та ранимість. Не бажано проявляти високу активність, краще відпочивати.

Нічого не вирішуйте, не починайте, не куруйте 2:07 – 16:15

6 січня

П’ятниця, Місяць в Раці

+ Повний Місяць завтра

Повня вже відчутно впливає на нас, хоча й відбудеться завтра. Ми відчуваємо внутрішній конфлікт емоцій та свідомості: хочеться одночасно протилежних речей.

В голові може бути постійне радіо, коли думки заважають розслабитись і відпочити. Тому цю енергію можна направити в навчання, дороблення незавершених справ, розгрібання проблем минулого.

Сприятливий час для домашніх справ, спокійного перегляду милих фільмів, для емоційної підтримки своїх близьких та душевних розмов. Але намагайтесь не давати непрохані поради.

7 січня

Субота, Місяць в Раці

+ Повний Місяць

Дуже емоційний день, коли всі наші приховані невдоволення і претензії виходять на поверхню. Намагайтесь не конфліктувати, слідкуйте за своїм станом та реакціями на зовнішні ситуації.

Може проявлятись сильна дратівливість, через яку буде важко робити логічні та раціональні висновки та приймати рішення.

Але сьогодні хороший день для занурення в якусь тему, тому що є можливість докопатися до суті, знайти корінь проблеми та вирішити її.

Не піддавайтесь на провокації та маніпуляції і самі не створюйте їх.

8 січня

Неділя, Місяць в Леві

+ Повний Місяць вчора

Все ще зберігається можливість докопатися до суті (і до інших людей))), заглиблюватись в тему і вирішувати минулі проблеми.

Сприятливий день для занять улюбленою справою, хобі, проєктами (але бажано повертатись до минулих справ, не починати нові). Якщо ви давно хотіли щось реалізувати, зараз хороший час довести до ладу, а створювати/публікувати/починати в 20-х числах січня.

Сьогодні нам хочеться більше уваги до себе, компліментів, захвату, оплесків. Цим можна потішити і близьких людей.

В другій половині дня може проявлятися конфлікт між красою і зоною комфорту: коли обираєте щось одне – страждає інше. Тут важливо знайти золоту середину.

9 січня

Понеділок, Місяць в Леві

+ Повний Місяць позавчора

Зберігається вчорашнє бажання займатись хобі, бути в центрі уваги. Для блогерів сьогодні хороший час проаналізувати минулі досягнення, зрозуміти що і як можна змінити, ввести щось нове (але приступати до змін трошки пізніше).

Зранку можуть бути неочікувані події чи рішення, треба бути готовим до плану Б і зміни ваших очікувань та планів на день.

Зовнішні обставини можуть сильно впливати на нас в негативному плані: створювати неприємності, обмеження, затримки. Стає важко думати не декілька кроків вперед через цю невизначеність. Може проявитися так: ми робимо не те, що хочемо, а те, що потрібно.

Варто відповідальніше ставитись до своїх обов’язків та виконання задач.

10 січня

Вівторок, Місяць в Діві

Перша половина дня буде схожа на вчорашні енергії: обмеження, затримки, неочікувані зміни.

В другій половині дня ми будемо робити більший акцент на свою рутину, побут, обов’язки, здоров’я. Захочеться бути корисним для інших та допомагати. Хороший час для того, щоб позбутися непотрібних речей та звичок.

Може проявлятись внутрішня агресія, виплеск накопиченого, але цю енергію бажано направити в роботу.

Все може відбуватись не так швидко і легко, як нам хочеться. Тому не варто очікувати від себе високої продуктивності, робіть те, що можете.

3:52 – 17:15 нічого не вирішуємо, не починаємо, не плануємо, не купуємо.

11 січня

Середа, Місяць в Діві

Вранці незадоволення, агресивність, конфліктність, небажання поступатися. Як і вчора, сприятливий день для заняття питаннями здоров’я, можна зробити зарядку та корисні вправи. Але не бажано, щоб вони були дуже інтенсивними, тому що зараз у нас не дуже багато енергії.

Можна зробити прибирання і направити деструктивну енергію в мирне русло.

Вечір буде більш гармонійним і спокійним, можуть прийти цікаві інсайти, тому звертайте увагу на знаки та інформацію, яку отримуєте.

Хороший час для опрацювання всіх питань, пов’язаних з бажаннями, вибором, жіночністю, красою, естетикою, грошима, майном, стосунками, співпрацею. Події та рішення у цих сферах матимуть кармічний характер, тобто з них потрібно винести правильний урок.

12 січня

Четвер, Місяць в Діві

Сьогодні і завтра дуже багато затримок, гальмування, обмежень, напруги. Але можна помітити силу думки, розуміння процесів, вірогідні інсайти і вихід на новий рівень. Є можливість зрозуміти для себе щось важливе. Важливо буде звернути увагу на сферу спілкування, інформації та всіх знаків, які до вас приходять.

Може бути багато обманів, самообманів та ілюзій, тому перевіряйте все по декілька разів і не розказуйте персональну інформацію.

Сильна інтуїція, можуть бути віщі сни, тому згадайте що вам наснилось, це може бути знаком. Також сильно проявляється фантазія, тому для творчих людей це хороший час.

13 січня

П’ятниця, Місяць в Терезах

Все ще дуже багато затримок, гальмування, обмежень, напруги. Може не виходити бути продуктивним і встигати багато чого. Тому не вимагайте від себе чогось надзвичайного.

Сьогодні весь акцент на тему стосунків, партнерства, домовленостей та розмов. Хороший час для романтичного побачення в ресторані чи музеї.

Не бажано сваритись і виясняти стосунки, цей день краще присвятити чомусь гарному, естетичному, приємному.

Може  прокидатись несвідоме бажання давати поради всім підряд, але намагайтесь не переборщити.

Як варіант, можна займатись всім, що розширить ваші горизонти і підніме вас в очах соціуму. Ввечері багато думок, дрібних справ та метушні

14 січня

Субота, Місяць в Терезах

Все ще важливою темою є стосунки, партнерство, краса, естетика, все приємне і бажане.

Але в самих стосунках протягом певного періоду нам захочеться більше свободи ніж зазвичай, тому не обмежуйте один одного і спілкуйтесь більше як друзі.

Є можливість структурувати свій день, виконувати задачі та обов’язки за планом.

До 23 січня можуть відбуватися трансформаційні події, з’являється внутрішня енергія та мотивація до змін, бажання проявити волю та заглибитись в якусь тему.

15 січня

Неділя, Місяць в Скорпіоні

Після обіду енергія стає більш інтенсивною, таємничою; з’являється дратівливість, невдоволення, бажання «докопатися» і проявити свого внутрішнього маніпулятора. Все це можна компенсувати психологічною чи езотеричною діяльністю, а для парочок – пристрастю.

Нам хочеться володіти всім чужим, ревнувати, підозрювати і втаємничувати. Зростає чуйка на негатив. Хороший день для викидання зі свого життя всього непотрібного – людей, речей, думок, звичок.

Сьогодні і завтра наші бажання можуть перебувати в конфлікті з думкою соціуму. Є можливість або активізувати і налагодити спілкування, або проявляти бунтаризм та відстоювати свою думку, прагнути свободи і незалежності. Бажано зважувати всі свої рішення, підходити до вибору більш відповідально та тверезо.

З 10:39 до 14:08 не приймайте важливих рішень, не плануйте майбутнє, не починайте нічого нового та не здійснюйте великі покупки.

16 січня

Понеділок, Місяць в Скорпіоні

Дратівливість, невдоволення, бажання «докопатися» і проявити свого внутрішнього маніпулятора. Все це можна компенсувати психологічною чи езотеричною діяльністю, а для парочок – пристрастю.

Наші бажання можуть перебувати в конфлікті з думкою соціуму. Є можливість або активізувати, налагодити спілкування, або проявляти бунтаризм та відстоювати свою думку, прагнути свободи і незалежності. Бажано зважувати всі свої рішення, підходити до вибору більш відповідально та тверезо.

Може бути багато помилок, тупняка, затримок, обмежень (особливо у темі поїздок, спілкування, роботи з інформацією). Намагайтесь не приймати важливі рішення та не купуйте техніку.

Після обіду можуть бути неочікувані події та рішення, різкі зміни планів.

17 січня

Вівторок, Місяць в Скорпіоні

Все ще зберігається ефект інтенсивності, таємничості, дратівливості. Пристрасть, ревнощі, тривожність, дратівливість, підозрілість. Різкі, ризиковані, несподівані вчинки, конфлікти

До 20 січня багато обмежень, затримок, все йде не так швидко і легко як завжди. Не варто очікувати від себе високої продуктивності, всі наші зусилля можуть реалізовуватися не так як ми плануємо.

До 23 січня можуть відбуватися трансформаційні події, з’являється внутрішня енергія та мотивація до змін, бажання проявити волю та заглибитись в якусь тему.

З 16:27 до 19:33 нічого не вирішуємо, не починаємо, не плануємо, не купуємо.

18 січня

Середа, Місяць в Стрільці

Сильно проявляється сила свідомості, можливість впливати на інших, розуміти глибокі процеси.

Яскраво виражена конфліктність, небажання слухати іншу сторону. Тенденція вважати, що є дві думки: моя  неправильна. Тому будьте уважні що і кому ви кажете, намагайтесь всі питання вирішувати демократично, спілкуючись. І не давайте непрохані поради.

Хороший день для аналізу власного світогляду, ставлення до життя та планування майбутнього. Нове навчання починати не варто, краще це зробити через декілька днів. Зараз багато тупняка, обмежень і затримок.

19 січня

Четвер, Місяць в Стрільці

+ Новий Місяць післязавтра

Вже починаємо відчувати вплив Нового Місяця, тому енергії не дуже багато.
Атмосфера дня більш туманна, таємнича, мрійлива. Зростає інтуїція і бажання дізнаватися щось приховане.

До 20 січня багато обмежень, затримок, все йде не так швидко і легко як завжди. Не варто очікувати від себе високої продуктивності, всі наші зусилля можуть реалізовуватися не так як ми плануємо.

До 23 січня можуть відбуватися трансформаційні події, з’являється внутрішня енергія та мотивація до змін, бажання проявити волю та заглибитись в якусь тему.

З 12:09 до 21:11 не приймайте важливих рішень, не починайте нічого нового та не здійснюйте великі покупки.

20 січня

П’ятниця, Місяць в Козорозі

+ Новий Місяць завтра

Доволі гармонійний день.

Сьогодні акцент на тему роботи, підвищення свого професіоналізму, роботу над статусом і досягнення життєвих цілей. Але рівень активності не дуже високий через вплив Нового Місяця.

Може бути багато дрібних справ і розмов, метушні. Є вірогідність, що доведеться або захочеться спілкуватися чи зустрітися з друзями. Вже можна починати навчання, але не варто це робити різко і позапланово.

Сьогодні хороший день щоб втілювати свої попередні плани і ставити нові, на місяць/рік вперед.

+++ Сонце в Водолії

21 січня

Субота, Місяць в Козорозі

+ Новий Місяць

Енергії дуже мало через початок нового місячного циклу, тому бажано відпочивати і не проявляти високу активність. Можна будувати плани на місяць вперед і структурувати своє життя

Сьогодні можуть відбуватися трансформаційні події, з’являється внутрішня енергія та мотивація до змін, бажання проявити волю та заглибитись в якусь тему. Багато прихованого раніше може спливти на поверхню.

Вмикається дратівливість, недовіра, можуть бути непорозуміння та конфлікти. Не ведіться на провокації і маніпуляції та не влаштовуйте самі скандали. Сьогодні всі питання варто вирішувати по-дорослому.

У стосунках хочеться свободи, але й відповідальності; одночасно незалежність та обмеження. Через це може бути конфліктність, намагайтесь все вирішувати делікатно.

З 17:52 до 20:29 не починайте нічого нового, не приймайте важливих рішень, не робіть покупки.

22 січня

Неділя, Місяць в Водолії

+ Новий Місяць вчора

Енергія дня направлена на інтелектуальну і комунікативну діяльність, може прийти багато інформації та інсайтів. Все помічайте, аналізуйте, фільтруйте.

Захочеться більше спілкуватися з друзями, ділитись новими ідеями, обмінюватися інформацією.

Можуть бути неочікувані події, різкі рішення, непередбачувані зміни планів,  до всього цього варто бути готовим, особливо ввечері.

У стосунках хочеться свободи, але й відповідальності; одночасно незалежність та обмеження. Через це може бути конфліктність, намагайтесь все вирішувати делікатно.

23 січня

Понеділок, Місяць в Водолії

+ Новий Місяць позавчора

Хочеться все робити швидше і легше, але це факт що так буде через зовнішні обставини, які ми не можемо контролювати.

Акцент на темі друзів, інформації, а також стосунків, грошей, краси, естетики. Хороший день для виконання або створення домовленостей, для ділових та особистих зустрічей.

Все ще відчувається вплив Нового Місяця і це впливає на нас як недостатня кількість енергії, але за пару днів ми відчуємо прилив сил.

Сьогодні все ще можуть відбуватися трансформаційні події, є внутрішня енергія та мотивація до змін, бажання проявити волю та заглибитись в якусь тему.

У стосунках хочеться свободи, але й відповідальності; одночасно незалежність та обмеження. Через це може бути конфліктність, намагайтесь все вирішувати делікатно.

12:19 – 19:36 – нічого не вирішуємо, не починаємо, не купуємо.

24 січня

Вівторок, Місяць в Рибах

Чутливість, висока емоційність та інтуїція, таємничість, скритність, загадковість, сонна, меланхолійна, мрійлива атмосфера.

Згадайте свій сон і проаналізуйте його, там може бути підказка до ваших поточних дій.

Сьогодні і завтра сприятливий час для споглядання, самоаналізу, саморефлексії, заглиблення у власну підсвідомість, згадування минулого, заняття духовними практиками (медитації, арома терапія) та езотерикою.

Будьте обережні з залежностями, в ці дні вони мають тенденцію активізуватися. Також варто бути занадто довірливим; перевіряйте всі дані та будьте більш уважні.

В першій половині дня може бути конфліктінсть та надлишок енергії, її краще направляти на вищезазначені теми.

25 січня

Середа, Місяць в Рибах

Все те ж саме, що й учора: чутливість, висока емоційність та інтуїція, таємничість, скритність, загадковість, сонна, меланхолійна, мрійлива атмосфера.

 

Згадайте свій сон і проаналізуйте його, там може бути підказка до ваших поточних дій.

Хороший день для споглядання, самоаналізу, саморефлексії, заглиблення у власну підсвідомість, згадування минулого, заняття духовними практиками (медитації, арома терапія) та езотерикою.

Ввечері буде більше енергії, активності, зуївальства, бажання діяти та щось змінювати.

З 18:11 до 20:48 не починайте нічого нового, не приймайте важливих рішень, не робіть покупки.

26 січня

Четвер, Місяць в Овні

Сьогодні ми ніби прокидаємося після сплячки, у нас з’являється енергія та мотивація, хочеться ставити собі далекі цілі та досягати їх, вивчати щось нове, проявляти більше активності. Тому це не дуже вдалий день для пасивності й ниття.

Дуже хороший час для чогось нового, створення проєктів, реалізації задуманого, для руху вперед, прийняття рішень. Можна займатись саморозвитком, рухатись до самопізнання.

Будьте обережні з гарячими та гострими предметами. А також намагайтесь думати не лише про себе, а й зважати на думку інших та не бути зарозумілим і пафосним.

27 січня

П’ятниця, Місяць в Овні

Як і вчора, сьогодні багато енергії, мотивації, рухливості, дій, бажання щось робити, конкурувати, бути номером один. Але намагайтесь не думати лише про себе та інколи йти на компроміс, адже сьогодні всі відчувають себе краще за інших.

Направляйте енергію в спорт, фізичну активність, нові проєкти.

Особливо під вечір може проявитись розуміння внутрішньої сильної енергетики. Захочеться дізнатись щось таємниче і приховане, докопатися до суті проблеми. Будьте уважні щоб не нарватися на неприємності, адже енергії будуть доволі деструктивими.

23:01 – 1:42 – нічого не починаємо, не вирішуємо, не купуємо, а відпочиваємо та підводимо підсумки дня.

28 січня

Субота, Місяць в Тельці

В першій половині дня доволі гармонійна, спокійна атмосфера. Дуже вдалий день для доглядових процедур, масажу, спа, наведення краси та естетики.

Не бажано ризикувати, поспішати, конкурувати, намагатися встигнути все, проявляти високу активність і бути дуже продуктивним. Енергія дня зовсім протилежна. Краще замовити смачної їжі та насолодитися відпочинком та всіма благами земного життя.

Лише під вечір можуть відчуватися поспіх, метушня, неочікувані події.

29 січня

Неділя, Місяць в Тельці

Сьогодні зранку те ж саме, що й учора ввечері: неочікувані події, різкі рішення, непередбачувані зміни планів. Але це хороший час для мозкового штурму, генерування цікавих і неординарних ідей, проведення часу з друзями.

А от під вечір навпаки будуть відчуватися обмеження, затримки, пригнічений стан, доведеться робити не те, що хочеться а те, що потрібно і що від нас вимагають обставини та люди.

Хороший час для роботи над своїми проєктами, для пошуку нової та цікавої інформації, для саморозвитку та втілення минулих задумів.

30 січня

Понеділок, Місяць в Близнятах

Сьогодні енергія дня досить активна і рухлива, хоч і напружена. Але будь-яку напругу ми можемо перетворити на енергію та мотивацію.

Акцент на темі спілкування, читання, навчання, роботи з інформацією, поїздок, зустрічей. Хороший час для того, щоб навести лад зі своєю технікою та документами (бажано вранці).

Може бути важко розслабитись, але сьогоднішній день взагалі не про релаксацію. Потрібно бути в курсі всього, швидко реагувати та вміти адаптуватися до можливих змін планів.

З 7:52 до 10:35 не проявляємо високу активність, не приймаємо важливі рішення, нічого не починаємо і не купуємо.

31 січня

Вівторок, Місяць в Близнятах

Знову активний і рухливий день, є можливість та енергія для дій, для реалізації чогось, для старту і розвитку.

Навчаємося, дізнаємося нове, ділимося інформацією, знайомимося, спілкуємося, рухаємося, проявляємо фізичну активність, ініціюємо, починаємо.

Не бажано йти проти думки соціуму та колективу та дуже агресивно відстоювати свою думку. Але це хороший день для заняття своїм інтелектуальним або ультра сучасним хобі.

Може бути метушня, багато дрібних справ і безліч розмов. До нас надходить велика кількість інформації, тому приймаємо її, аналізуємо та застосовуємо.

Please follow and like us:

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *