etro-merk-v-kozorozi

РЕТРО МЕРКУРІЙ В ОВНІ 02.04.24 – 25.04.24

Найбільше цю ретроградність відчують (можна дивитись за Сонцем, Місяцем та Асц)

  • Овни ♈️ (тому що Меркурій ретроградить в їхньому знаці)
  • Терези ♎️ (тому що Меркурій зробить опозицію на їхній знак)
  • Раки ♋️ та Козороги ♑️ (тому що Меркурій зробить квадратури на їхній знак)

Що може відбутись?

Лагає техніка та мережі

Повертаються люди та незавершені справи з минулого

Багато затримок, проблем, перероблень, повернень, повторень

Проблеми в поїздках, на дорозі, з транспортом, квитками і документами

Лаги, неточності, неуважність в посилках і повідомленнях

Ступор i тупняк в донесенні власних думок, проблеми з концентрацією

Прагнення все робити швидко, через це поспіх і ризик травм (особливо рук)

Вірогідність травм, опіків, порізів, переломів, підвищена аварійність, проблеми з мережами

Ризик імпульсивно сказати те, що не малось не увазі

Проблеми з досягненням балансу та компромісів при спілкуванні через небажання однієї або обох сторін йти на поступки

Імпульсивні дії, рішення, слова

Проблеми та затримки з починаннями, реалізацією ідей, продуктивністю

Затримки в фізичній активності, знижується швидкість, витривалість

Всі починання та імпульсивні ідеї потім можуть виявитись не актуальними

Там, де потрібно швидко щось вирішити – ми думаємо занадто довго і навпаки

Що не варто робити?

Купувати нову техніку і лагодити стapy

Вирішувати проблеми з транспортом або купувати новий

Купувати, продавати, змінювати житло

Оформлювати документи та займатись офіційними паперами

Починати і закінчувати стосунки, вступати в шлюб чи розлучатись

Змінювати роботу, йти зі старої і влаштовуватись на нову

Робити великі та значні покупки, особливо пов’язані з технікою і транспортом

Починати нове важливе навчання чи наставництво

Вирушати в поїздку в нове місце

Починати нові масштабні проєкти

Що можна робити?

Дороблювати та завершувати раніше розпочаті справи

Дотримуватись обережності з технікою, машиною, документами, квитками, повідомленнями, посилками

Здійснювати поїздки до старих місць, зустрічатись зі старими знайомими

Перероблювати, дороблювати робочі справи

Оцінювати поточну ситуацію, підбивати підсумки року, аналізувати минулі досягнення та успіхи

Стаціонарний Меркурій

31 березня – 3 квітня, 23-27 квітня

В ці дні Меркурій зупиняється для того, щоб ввійти та вийти з ретроградного руху відповідно. В ці дні ми можемо відчувати навіть більше затримок, проблем та обмежень, пов’язаних з темами Меркурія (навчання, спілкування, мислення, мовлення, поїздки, транспорт, техніка, документи). Тут все ніби зупиняється і не рухається взагалі. Тому варто бути до цього готовими.

З’єднання ретро Меркурія з Сонцем

9-14 квітня

В цей період може бути багато затримок, повернень, обмежень, проблем, пов’язаних зі сферою власної справи та хобі, подарунків, свят, дітей, друзів, самооцінки та самоцінності, блогу, задоволень. Дуже сильно зростає імпульсивність, конфліктність, ризик непорозумінь. Можна аналізувати минуле, пов’язане з цими темами та робити висновки.

З’єднання ретро Меркурія з Венерою

17-21 квітня

Саме в цей час можуть про себе нагадати колишні або повернутись якісь питання, пов’язані з ними (зустріч, сон, повідомлення, згадка). В цей час можна аналізувати вплив попередніх стосунків та теперішнє життя та опрацьовувати старі травми. Не бажано робити операції та будь-які нові маніпуляції з зовнішністю, а також грошима. Варто відкласти важливі рішення, оскільки в цей час наш вибір буде імпульсивним та емоційним.

З’єднання ретро Меркурія з Кармічними Вузлами

17-25 квітня

Протягом цих днів всі повернення, перероблення, зміни, події та рішення в сфері стосунків, взаємодії, ідей, починань, фізичної активності та продуктивності будуть кармічними – необхідними для усвідомлення чогось, отримання певного досвіду, проходження уроку. Ретельно аналізуйте, які події в яких сферах будуть відбуватись в цей час.

А тепер прогноз для всіх Знаків Зодіаку

Можна дивитись за Сонцем (ваш Знак Зодіаку) або Асц

якщо не знаєте ці показники – пишіть в Дірект і я допоможу

Овен (Сонце/Асц)

Меркурій буде діяти дуже сильно, тому обов’язково дослухайтесь до всіх рекомендацій, описаних в пості. Тобто буде багато повернень старих справ, про себе можуть нагадати колишні, чоловіки. Можливо, захочете змінити щось в зовнішності і повернути те, що подобалось раніше або повернутись до колишньої фізичної активності.

Телець (Сонце/Асц)

Це дуже хороший період для саморозвитку, саморефлексії, заглиблення в себе та аналізу минулого. Можливо, повернеться щось містичне, розкриються старі таємниці. Якщо раніше займатись езотерикою та психологією – можете знову почати. Можна замовляти програмні свічки.

Близнята (Сонце/Асц)

Повернуться старі друзі та знайомі, можливо онлайн друзі. Тобто хтось із минулого кола спілкування нагадає про себе. Якщо з ними не були вирішені певні питання – готуйтесь до їх повернення. Можете знову вступити в чат, в якому були раніше або повернутись до давньої мрії.

Рак (Сонце/Асц)

Піднімаються і повертаються питання роботи, професії, кар’єри. Тут вірогідні проблеми і затримки, постійні перероблення. Можливо, згадаєте свої минулі життєві чи кар’єрні цілі, займетесь темою власного положення в суспільстві. Оминайте конфліктів з начальством.

Лев (Сонце/ Асц)

Вірогідні проблеми і затримки в поїздках, на навчанні, з освітою, судами чи документами. З цими темами можуть бути повернення та переробленні, тому варто бути уважними. Але це хороший період щоб завершити цикл навчання, вирушити в якесь старе для вас місце, поновити вивчення іноземної мови.

Діва (Сонце/Асц)

Можливо, доведеться повернути давно забутий борг або навпаки – вам повернуть те, що колись позичали. Ви будете мати справу з чужими ресурсами, спадщиною. Тут потрібно бути дуже уважними, звертати увагу на деталі. Також хтось з особистого життя може нагадати про себе.

Терези (Сонце/Асц)

Висока вірогідність, що хтось із колишніх нагадає про себе. Або ж хтось із близьких знайомих, з якими ви спілкувались тривалий час. Але враховуйте, що вони можуть знову зникнути після завершення цього періоду. Вірогідні конфлікти з оточенням через непорозуміння.

Скорпіон (Сонце/Асц)

Повернуться питання щодо здоров’я, рутинних та щоденних справ, звичок, способу життя. Можна відновити дієту і колишні заняття спортом чи іншою фізичною активністю. Також варто провести профілактику здоров’я. Є вірогідність повернення незавершених робочих питань та колег, підлеглих чи питань з тваринами.

Стрілець (Сонце/Асц)

Про себе нагадують колишні коханці та романтичні партнери, але все це буде не надовго. Також піднімуться старі питання, пов’язані з дітьми і дітищами (проєктами, власною справою). Згадайте про своє минуле хобі чи захоплення та відновіть його. Може захотітись влаштувати свято з приводу, який вже минув.

Козоріг (Сонце/Асц)

Повертаються близькі родичі, може відновитись спілкування з кимось із сім’ї або активізуються старі проблеми. Актуальними стають незавершені питання щодо майна, житла, роду. Це хороший час щоб заглибитись в ці теми, уважно вивчити всі деталі, довести до результату. Уникайте непорозумінь з людьми, з якими мешкаєте.

Водолій (Сонце/Асц)

Доведеться переглянути всі невирішені питання, що пов’язані з документами, квитками, поїздками, навчанням, спілкуванням, посилками. В цей період надаються можливості для того, щоб все завершити і закрити ці питання. Вірогідне відвідування старих місць, зустрічі зі старими друзями. Будьте обережні з технікою та документами.

Риби (Сонце/Асц)

Активується сфера фінансів та ресурсів – тут можуть бути повернення та перероблення, тому варто нарешті розібратися з цим. Бажано дуже уважно ставитись до теми грошей і всі покупки перевіряти по декілька разів щоб уникнути неприємних ситуацій. Вірогідні непорозуміння та конфлікти через гроші, майно, речі.

Більш детально про період ретроградності Меркурія можете дізнатись в моєму відео на YouTubeTiana Astro

Гортайте далі щоб дізнатись більше рекомендацій на цей період та прогноз для свого Знака Зодіаку. Особистий прогноз можете отримати, написавши в дірект “хочу прогноз по Меркурію”

Please follow and like us:

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *