retro-stazionar-planet-2024_zastavka

Ретроградні та стаціонарні планети 2024

В астрології прийнята геоцентрична система (Земля в центрі, а всі інші планети обертаються навколо). Тому періодично ми можемо спостерігати ретроградність планет. Це візуальний рух планети у зворотному напрямку по відношенню до Землі. Також перед тим і після того, як планета є ретроградною, вона сповільнюється – це і є стаціонарність.

Я розглядаю ретроградність лише швидких планет (Меркурій, Венера, Марс) тому що повільні (Юпітер, Сатурн, Уран, Нептун, Плутон) бувають ретроградними майже половину часу всього свого руху, тому їхню ретроградність можна не враховувати. А от їхня стаціонарність впливає дуже сильно, зазвичай це декілька днів.

В цьому дописі знайдете інформацію про періоди ретроградного та стаціонарного положення всіх планет на 2024 рік (крім Венери, цього року вона відпочиває).

Про всі ці події я буду нагадувати в сторіз, тому слідкуйте за прогнозами в моєму Інстаграмі.

Ретроградний Меркурій

13 грудня – 2 січня 2-25 квітня 5-28 серпня 26 листопада - 15 грудня

Що не варто робити: починати нові проекти, робити важливі покупки, робити операції, купувати і лагодити техніку, вирішувати питання з документами, квитками, транспортом.

Що можна робити: повертатись до колишніх справ, вирішувати старі питання, пов’язані з документами, квитками, канцелярією, інформацією, файлами, навчанням, поїздками.

Ретроградний Марс

7 грудня – 23 лютого 2025

Що не варто робити: починати і завершувати стосунки, проводити операції, реалізувати нові проєкти та ідеї, щось активно починати, конфліктувати.

Що можна робити: повертатись до старих незавершених питань, аналізувати минулі проблеми у починаннях, діях та рішеннях.

Стаціонарний Юпітер

27 грудня 2023 - 3 січня 2024 3-15 жовтня

Що не варто робити: перебільшувати (в їжі, порадах, покупках), вихвалятися, ставити себе на 1 місце, починати навчання чи наставництво, вирушати у далеку подорож.

Що можна робити: аналізувати свій статус та світогляд, думати про власні принципи, ідеологію, світосприйняття.

Стаціонарний Сатурн

25 червня – 3 липня 11-18 листопада

Що не варто робити: вирішувати питання, пов’язані з нерухомістю, професією, кар’єрою; змінювати роботу, влаштовуватись на нову; сперечатися з начальством або старшими людьми.

Що можна робити: аналізувати попередні події на роботі та в кар’єрі, займатись звичними робочими справами.

Стаціонарний Уран

23-30 січня 28 серпня - 4 вересня

Що не варто робити: купувати нову техніку ти лагодити стару, заводити нових друзів чи рвати стосунки зі старими, поспішати, метушитися, починати навчання, працювати з новою інформацією.

Що можна робити: аналізувати минулі теми, пов’язані з друзями та інформацією, рефлексувати про попередньо досягнуті мрії.

Стаціонарний Нептун

28 червня – 5 липня 4-10 грудня

Що не варто робити: робити операції, вживати багато алкоголю, іти в залежності, подорожувати далеко, з головою йти в ілюзії.

Що можна робити: саморефлексувати, аналізувати минуле та робити висновки, медитувати, займатись благодійністю, займатись езотеричною, психологічною, творчою діяльністю.

Стаціонарний Плутон

30 квітня - 5 травня 8-14 жовтня

Що не варто робити: займатися питаннями здоров’я, робити операції, ризикувати, займатись шахрайством, починати бізнес, брати участь у великих фінансових операціях.

Що можна робити: займатись езотеричною та психологічною діяльністю, аналізувати минулі ситуації власної вигоди.

Please follow and like us:

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *