sontse-u-levi

СОНЦЕ В ЛЕВІ

Сьогодні, 22 липня о 22:07 Сонце перейде в 1° Лева і пробуде там до 22 серпня, 05:15

 

Улюблена планета Льва – Сонце, і це уже дає нам розуміння природи цього Знака Зодіаку. Леви дуже щедрі, зігрівають всіх навколо, прямо як Сонечко в нашій Сонячній системі. І так само, вони люблять бути в центрі уваги, отримувати похвалу та оплески, бути взірцем. Їм важливо, щоб їхню думку враховували,

 

Леви – дуже відкриті та дружні люди, які дуже пишаються фактом наявності друзів у своєму житті, можуть заліплювати їх дорогими подарунками та влаштовувати найкрутіші святкування. Ці котики в принципі люблять веселощі, гуляння та позитивні емоції.

 

Також представники цього яскравого Знаку мають природній талант запалювати інших людей, мотивувати та підтримувати. Вони мають багато життєвої енергії в собі та хочуть поділитися неї з близькими їм людьми.

 

Леви можуть мати багато хоббі або якісь незвичні та дуже творчі заняття, особливо якщо вони пов’язані з демонстрацією себе (або свого проекту) публіці.

 

Метал Лева – це золото, тому можна носити його для підняття самооцінки та впевненості. Такоє можна використовувати жовтий, помаранчевий та червоний кольори для досягнення тієї ж мети.

 

Українські відомі Леви: Сергій Жадан, Володимир Винниченко, Пантелеймон Куліш, Марія Заньковецька

 

Напишіть в коментарі, якщо Ви – Лев, або  якщо у Вас є знайомі Леви))

Please follow and like us:

Один відповідь

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *