Розклад на картах ТАРО

ПРО КАРТИ ТАРО

Історія карт Таро так само загадкова, як і вони самі, одні ведуть їх появу з Середньовіччя, інші стверджують що їм майже 2000 років та пов’язують їх виникнення з Кабалли. Існують прихильники легенди, яка стверджує що вони походять зі Стародавнього Єгипту. Та як би там не було, але ми мусимо зрозуміти, що ТАРО, насамперед, є інструментом духовного розвитку. Що сотні або тисячі років ці знання накопичувалися та вдосконалювалися. Вони адаптувалися до своїх часів, але їх основа незмінна, бо дуже тісно пов’язана з людьми.

ЯК ПРАЦЮЄ РОЗКЛАД

Таро, це НЕ про гадання! Це вміння трактувати сигнали та знаки, які ми отримуємо. Ті карти з колоди, які опиняються перевернутими на столі, в жодному разі не випадкові. Бо випадковості не може бути в принципі, всі події в нашому житті взаємопов’язані. Наш вибір на користь тої чи іншої дії веде до наступного вибору і так далі. Довго, щохвилини, щогодини, все наше життя і навіть далі, бо часто і наші діти живуть з тим, що обрали ми.

Важливо зрозуміти, що самі по собі карти, це лише інструмент, який дає результат виключно в руках вмілого тлумача. Основна задача карт Таро – конкретна відповідь на питання, які вас турбують. Це глибока інтуїтивна система, що допомагає зрозуміти Світ і себе в ньому, розвиватися духовно, знаходити рішення важких задач і знаходити нові ідеї та інсайти.

Хоча класична колода і  вважається універсальною, проте я не обмежуюся її можливостями. В залежності від характеру питання, для аналізу я використовую різні колоди карт. Трапляються доволі складні питання і пошук відповіді на них потребує застосувати для розкладу не одну колоду Таро. Будьте певні, на будь яке Ваше питання я зі своїх 16 колод точно підберу ту, за допомогою якої зможу вам допомогти.

taro-1

В ЯКИХ СИТУАЦІЯХ
МОЖНА ВИКОРИСТОВУВАТИ КАРТИ ТАРО

 

Карти Таро можуть бути корисним інструментом в повсякденному житті людей, а особливо в тих життєвих ситуаціях, коли ми шукаємо відповіді на питання чи підтримку в складний період. Декілька прикладів ситуацій, в яких звернення до карт Таро може бути корисним:

  1. Кар’єра: коли людина шукає своє місце в житті та кар’єрному розвитку, або коли потрібно прийняти важливе рішення, пов’язане з кар’єрою, карти Таро можуть допомогти зрозуміти потенційні проблеми та відкрити нові підходи.
  2. Особисте життя: коли людина шукає любов та планує створити сім’ю, або коли стикається з проблемами в діючих стосунках, карти Таро можуть допомогти зрозуміти, які фактори впливають на стан відносин та що можна зробити, щоб поліпшити ситуацію.
  3. Фінанси: коли потрібно зробити важливі фінансові рішення, звернення до карти Таро може допомогти зрозуміти потенційні ризики та можливості, які допоможуть здійснити правильний вибір.
  4. Самопізнання та розвиток: коли людина шукає шлях у своєму житті та духовний розвиток, карти Таро можуть допомогти почути внутрішній голос та зрозуміти свої потреби та бажання.

ЯКІ ВІДПОВІДІ ДАЄ ТАРО

Сприймайте Таро, як радника! Карти не можуть дати чіткої покрокової інструкції, як ви маєте поводитися в якійсь конкретній ситуації. Людина сама творець особистої долі, але ж інколи не завадить натяк або підказка, яким чином варто діяти.

Спробуйте зрозуміти, що ТАРО вказує нам тільки напрямок, але шлях обирає сама людина.

Ситуативна карта може дати підказку в контексті короткострокової та довгострокової перспективи. В контексті перспективи вибору чи дії розклад дає відповідь за принципом «В разі, якщо вчините так як задумали, то найближчим часом буде ТАК, але в подальшому ситуація зміниться на ТАК».

Завдяки розкладу можна з’ясувати для себе результати вибору між двома діями за принципом «Якщо зробити ТАК, то буде ТАК. А якщо обрати другий варіант, то буде ОСЬ ТАК».

taro-2

ВІДМІННІСТЬ ТАРО ВІД АСТРОЛОГІЇ

Насправді не зовсім правильно навіть порівнювати «АСТРОЛОГІЮ» та «ТАРО». Астрологічний аналіз і аналіз подій за допомогою карт Таро мають різні підходи до інтерпретації та розуміння подій. І справа ось в чому.

Астрологічний аналіз базується на аналізі та точному розрахунку розташування планет у зодіакальному колі, їх аспектів одна до одної. Він може вказати на конкретний день чи період часу, коли відбудуться певні події. Астрологічний аналіз також допомагає зрозуміти вплив зірок та планет на особистість і допомагає розкрити певні риси характеру людини.

З іншого боку, аналіз подій за допомогою карт Таро базується на сприйнятті символів та інтуїції. Карти Таро можуть дати загальне уявлення про подію, а також допомогти знайти відповідь на питання, що стосуються цієї події. Карти Таро розкривають внутрішній світ людини, відображають стан її душі і допомагають зрозуміти, які проблеми чи потреби можуть бути пов’язані з певною подією.

Якщо сильно узагальнити, то «Астрологія» – холодний математичний розрахунок, де нема місця сентиментам, це вплив на людину ззовні. А «Розклад ТАРО» – емоційна реакція людини на події, це те як внутрішні (емоції, психічний стан) сили впливають на її дії.

Отже, астрологічний аналіз і аналіз подій за допомогою карт Таро відрізняються за підходами, методами та тим, що кожен з них має свої власні переваги та обмеження в інтерпретації подій. Вони, скоріш, доповнюють одне одного та в такому тандемі можуть надати більш повну картину для більшості життєвих ситуацій.

ЧИ МОЖНА ДОВІРЯТИ КАРТАМ ТАРО

Звісно, як будь якому незалежному раднику, який не має особистої вигоди від того, як саме ви вчините, можна довіряти. Бо такий експерт не отримує прихованої винагороди від ваших ворогів чи конкурентів за неправдиву інформацію чи свідомо згубну пораду. Повна анонімність, неупередженість в порадах, відокремленість такого радника від вас в соціальному та фінансових питаннях, роблять його поради незаангажованими. А саме таким порадам й варто довіряти.

Будь який розклад таролога, це порада як варто діяти, або прогноз наслідків ймовірних дій. Як і кожен прогноз не може мати 100% гарантію. В сфері тарологів вірогідність в 70% вважається дуже високим результатом. Чому саме так? Справа в тому, що як і у Всесвіті, де абсолютно всі небесні тіла впливають одне на одного та взаємодіють, так саме відбувається і в людському житті. Так, Всесвіт і люди існують за однаковими законами, де більші та сильніші притягують до себе менших та слабших і тримають їх у своїй орбіті. Люди, існуючі в суспільстві не можуть вести себе на 100% незалежно, бо через внутрішні особисті чи зовнішні соціальні фактори наші дії дуже часто непередбачувані. Наше майбутнє не статичне, воно варіативне. І то, як ми вчинимо в конкретній ситуації, не завжди є нашим вибором.

То ж реалізація прогнозу в 70 відсотків ймовірності є чудовим результатом!

taro-zastavka

ЩО ОТРИМУЄТЕ, КОЛИ ЗАМОВЛЯЄТЕ РОЗКЛАД

Спочатку для того, щоб отримати більш зрозумілу відповідь, треба зосередитись та якомога зрозуміліше сформувати для себе конкретне питання. Не забувайте, розклад на картах ТАРО рідко дає чітку відповідь, вона може бути дещо завуальована. То ж не ускладнюємо трактування і формулюємо питання чітко та якомога простіше.

ДЛЯ ПОЧАТКУ

  • Стисло, але зрозуміло опишіть свою ситуацію, щоб можна було зрозуміти основне питання
  • Чітко сформулюйте головне питання, на яке бажаєте отримати відповідь
  • Щоб зв’язатися зі мною, пишіть в дірект INSTAGRAM

ЩО ОТРИМАЄТЕ

У відповідь я надішлю Вам результат тлумачення розкладу в текстовому варіанті. Розмір тексту залежить від конкретного питання та результату тлумачення.