astro-podii-2024_zastavka

Важливі астрологічні події 2024

На нас чекає цікавий рік, сповнений протилежних енергій, які потрібно буде поєднувати з метою отримати позитивний результат. В цьому дописі знайдете інформацію про загальні тренди року, Коридори Затемнень, входження Юпітера в Близнят та Ліліт в Терези. А також 4 важливі події, пов’язані з рухом Сонця – 2 Рівнодення та 2 Сонцестояння. Про більшість із цих подій я буду писати окремі пости та розказувати детальніше в сторіз. Тому слідкуйте за прогнозами в моєму інстаграмі щоб покращити своє життя. Зберігайте пост щоб завжди мати важливу інформацію під рукою.

Загальні тенденції повільних планет

Повільні планети зараз йдуть по різних типах Знаків Зодіаку. Сатурн, Нептун та Плутон ходять по Водолію та Рибах, це останні Знаки Зодіакального Кола, які демонструють завершення, підбиття підсумків, аналіз минулого. Юпітер і Уран ходять по Тельцю та Близнятах, це одні з перших Знаків Зодіакального Кола, які демонструють початок, реалізацію, первинний імпульс. Тобто в цьому році нам потрібно аналізувати свої минулі дії, доводити до завершення початі справи та починати щось нове. А також потрібно буде поєднувати просте зі складним, далеке з близьким, колективне з особистим.

Коридор Затемнень

25 березня – 8 квітня 18 вересня – 2 жовтня

Коридор затемнень – це трансформації, сильні та безповоротні зміни в житті і хороший період, щоб ці зміни підлаштувати під себе. Протягом цього часу зростає емоційність, можна відчути недостатню кількість життєвих сил і тривожність.

Що не варто робити: налаштовуватись на негатив і слідкувати за словами і думками;  влізати в конфлікти, рвати стосунки; приймати рішення поспіхом, на емоціях.

Що можна робити: приймати зміни, проводити переоцінку цінностей, аналізувати минулі пів року та планувати наступні пів року.

Юпітер в Близнятах

26 травня – 9 червня 2025

Це буде дуже цікавий час в плані навчання та інформації, але у кожного програється по-різному. Хтось може плутати важливу та не важливу інформацію, матиме проблеми в постановці цілей, тому що буде відволікатись на незначні речі. А хтось зможе розробити правильну ціль та маленькими кроками йти до її втілення. Дуже важливо буде не плутати ролі та соціальні шари, спілкуватись з людьми у відповідності до їх статусу. Важливими будуть поїздки та переміщення, їх може бути більше, ніж до цього. Час сприятливий для розширення світогляду, вивчення нової інформації та навіть для наставництва.

Ліліт в Терезах

30 червня – 28 березня 2025

В цей період ми будемо дуже сильно тривожитись, переживати, мати нав’язливі думки на тему стосунків, спілкування, партнерства, домовленостей, угод. Нам може здаватись, ніби всі хочуть нас обманути, підставити і саме через це ми можемо робити так першими. Буде дуже важко розслабитись при міжособистісному спілкуванні через недовіру, тривожність, підозри. Нас може бісити нетактовність, хамство, агресія інших людей. Також в цей період ми можемо багато думати за естетику, галантність, витонченість і переживати за це там, де це не потрібно.

Весняне Рівнодення

20 березня, приблизно 05:00

Весняне рівнодення визначає момент, коли день і ніч мають приблизно однакову тривалість. Це символізує баланс і гармонію між протилежностями, які можна віднести до внутрішніх аспектів нашого життя. Це перемога світла над темрявою, коли після холодної зими все розквітає і настає тепліший час. В цей день Сонце заходить в Знак Зодіаку Овен, тим самим починає астрологічний рік та закладає фундамент на наступні 12 місяців. Особливо активними будуть наступні 3 місяці. А сам день 20 березня дуже енергетично насичений, ми можемо щось почати, реалізувати та швидко отримати результат. День дуже сприятливий для активних дій, рішучості, прояву сміливості та ініціативи. Можна загадувати бажання, робити карти бажань і т.д.

Літнє Сонцестояння

21 червня, приблизно 23:50

Сонце заходить в знак Рака і це символізує найтепліший період (наступні 3 місяці), наповнений позитивними емоціями та приємними моментами. Це час сильного енергетичного потоку та духовного розвитку. Сонце вважається символом світла, життя та енергії. Літнє сонцестояння – це найдовший день і саме тут сонячна енергія найсильніша. Тому час може вважатися періодом підвищеного духовного впливу та підтримки. В сам день Сонцестояння можна робити практики, медитації.

Осіннє Рівнодення

22 вересня, приблизно 14:40

Весняне рівнодення визначає момент, коли день і ніч мають приблизно однакову тривалість. Це символізує баланс і гармонію між протилежностями. Якраз в цей день Сонце заходить в Знак Зодіаку Терези, який і відповідає за гармонію, баланс між «беру» і «даю» та приємну взаємодію. Настає більш холодний період в прямому та переносному значенні, коли потрібно бути більш раціональними та відповідальними. Можна проводити практики та медитувати.

Зимове Сонцестояння

21 грудня, приблизно 11:20

Зимове сонцестояння визначає початок зими і означає найкоротший день у році. В цей день Сонце переходить в Знак Зодіаку Козоріг та приносить нам найхолодніший період року (в прямому та переносному значенні). На наступні 3 місяці, варто бути бути дуже відповідальними та серйозними. А в сам день Сонцестояння варто підбивати підсумки року, аналізувати всі свої досягнення та ставити нові цілі. Можна робити практики та медитації.

Please follow and like us:

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *