zima-2023-24-gruden

ЗИМА 2023/24 ГРУДЕНЬ

АСТРО ТРЕНДИ ГРУДНЯ

В грудні у нас буде багато інгресій (входжень) особистих планет в нові Знаки Зодіаку. Основними енергіями будуть Стрілець та Козоріг. Це соціальні знаки, тому в грудні варто звертати увагу на свій соціальний статус, ставити собі нові масштабні цілі та працювати над кар’єрним розвитком.

Більш детальну інформацію можете прочитати далі. Також не забувайте ставити лайки для енергообміну та зберігати пост щоб завжди мати корисну інформацію під рукою.

Стаціонарний Нептун

30 листопада – 12 грудня (виходить з ретро петлі)

❌Робити операції

❌Вживи багато алкоголю

❌Подорожувати далеко

❌З головою йти в ілюзії

✅Саморефлексувати, аналізувати минуле та робити висновки

✅Медитувати, займатись благодійністю

✅Займатись езотеричною, психологічною, творчою діяльністю

Меркурій в Козорозі

1 грудня – 5 лютого

Меркурій тут буде так довго через те, що увійде в ретроградний рух і на певний час навіть повернеться в знак Стрільця. Про ретроградність буде окремий пост.

Якщо говорити саме про положення транзитного Меркурія в Козорозі, то в цей час у спілкуванні ми стаємо більш серйозними, менше шуткуємо та намагаємося не витрачати свою енергію на пусті балачки. На дорозі і в транспорті також стаємо обережніші, а при заповнені документів – уважніші. Також нам хочеться більше спілкуватися зі старшими та вищими за статусом людьми щоб переймати їхній досвід.

Венера в Скорпіоні

4 – 29 грудня

В стосунках нам захочеться більше пристрасті, сильних емоцій, буде проявлятися максималізм та власницькі інстинкти. Можливі ревнощі та скандали через надмірний контроль однієї зі сторін. Стає складно домовлятися, миритися, іти на компроміс. Бажано бути відданими одне одному та йти разом до кінця.

Є вірогідність отримати або витратити великі суми грошей, буде залежати від вашої особистої прогностики. Може бути думка, що «все чуже – моє», а також бажання користуватись чужими ресурсами.

Це сприятливий час для покращення зовнішності з метою виглядати більш сексуально та привабливо. Але слідкуйте, щоб процедури та операції не попадали на період Місяця без Курсу та ретроградного Меркурія.

Новий Місяць в Стрільці

13 грудня, 01:31

Молодик впливає на нас декілька днів до та після самої події, тому цей вплив ми будемо відчувати з 11 до 15 грудня. Ці дні будуть доволі напружені в емоційному плані: емоцій багато, але зрозуміти і пояснити їх може бути важко. Дуже багато дратівливості, особливо на тему навчання, статусу, авторитету, престижу, поїздок. Також буде відчуватись недостатня кількість життєвої енергії, занепад сил, млявість, меланхолійний стан. В ці дні не бажано приймати важливі рішення, активно щось починати, ставити себе вище за інших та давати непрохані поради. Шукайте баланс, не йдіть в крайнощі, контролюйте емоції та відпочивайте. Наступні 2 тижні (до Повного Місяця) можна щось робити в плюс, купувати та реалізовувати те, що давно хотіли.

Ретроградний Меркурій

13 грудня – 2 січня

Перед тим і після того, як Меркурій буде ретроградним, він стає стаціонарним, тобто розвертається для переходу в фазу ретроградності. Саме тому 5 днів до та після офіційного періоду ретроградності варто дотримуватись тих же рекомендацій. Що не варто робити: починати нові проекти, робити важливі покупки, робити операції, купувати і лагодити техніку, вирішувати питання з документами, квитками, транспортом. Що можна робити: повертатись до колишніх справ, вирішувати старі питання, пов’язані з документами, квитками, канцелярією, інформацією, файлами, навчанням, поїздками.

Сонце в Козорозі

22 грудня – 20 січня

В цей час ми стаємо відповідальнішими та організованішими, пунктуальнішими та дорослішими. Менше часу витрачаємо на непотрібні речі, ставимо собі далекі цілі, працюємо над кар’єрним і соціальним статусом, хочемо бути більш престижними. Бажано складати списки з планами та дотримуватися розпорядку дня і тайм-менеджменту. Це дуже сприятливий час для кар’єрного та соціального зростання і саме в цю сферу варто направляти максимум своєї енергії. Все, що ви почнете в цей період, дасть хороший результат в далекій перспективі, хоча може здатись на перший погляд, що справа йде туго.

Стаціонарний Юпітер (виходить з ретро петлі)

27 грудня, 02:33

Повню ми зазвичай відчуваємо декілька днів до та після самої події, тому ці дні доволі напружені (25-29 грудня). В цей час всі емоції, претензії та невдоволення виходять назовні, переповнюють нас. Тому легко зробити неправильний вибір, прийняти рішення на емоціях. Потрібно слідкувати за своїми відчуттями і реакціями на зовнішні події та зміни. Є вірогідність відчувати багато зовнішніх або внутрішніх обмежень; доводиться підкорятись правилам. Можливий конфлікт між внутрішньою дитиною та дорослим, між роботою та відпочинком, між «хочу» і «треба». Бажано шукати баланс і не йти в крайнощі. Наступні 2 тижні (до Нового Місяця) можна позбуватися всього непотрібного, займатись очищенням.

Венера в Стрільці

29 грудня – 23 січня

В стосунках захочеться (і бажано це робити) разом навчатися чомусь новому, разом займатися екзотичним хобі, подорожувати, або принаймні вивчати іноземну мову. Хочеться широких жестів, витрат та дорогих подарунків (працює в обидві сторони). Можна стати авторитетом і наставником для свого партнера, передавати йому свої знання.

В цей час нам захочеться витрачати гроші на пафосні, брендові, дорогі речі. Є вірогідність імпульсивних покупок, а також щедрості та пофігізму в сторону фінансів.

Місяць в Знаках Зодіаку

1 грудня – Місяць в Раці

2-4  грудня – Місяць в Леві

5-6 грудня – Місяць в Діві

7-9 грудня – Місяць в Терезах

10-11 грудня – Місяць в Скорпіоні

12-13 грудня – Місяць в Стрільці

14-15 грудня – Місяць в Козорозі

16-17 грудня – Місяць в Водолії

18-19 грудня – Місяць в Рибах

20-22 грудня – Місяць в Овні

23-24 грудня – Місяць в Тельці

25-26 грудня – Місяць в Близнятах

27-29 грудня – Місяць в Раці

30-31 грудня – Місяць в Леві

Місяць без курсу

1 грудня 15:07 – 18:00

4 грудня 4:11 – 5:50

6 грудня 15:50 – 18:34

9 грудня 3:05 – 5:35

11 грудня 10:57 – 13:11

13 грудня 8:48 – 17:31

15 грудня 18:03 – 19:56

17 грудня 14:03 – 21:58

19 грудня 23:03 – 0:47

22 грудня 4:47 – 4:50

24 грудня 8:40 – 10:15

26 грудня 9:55 – 17:15

29 грудня 0:57 – 2:23

31 грудня 7:18 – 13:53

В цей час не варто приймати важливі рішення, щось купувати, починати, реалізовувати (це не принесе бажаного результату). Краще відпочивати або продовжувати вже розпочаті справи.

Прогноз на січень 2024

Прогноз на лютий 2024

Please follow and like us:

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *