zima-2024-lyutiy

ЗИМА 2024 ЛЮТИЙ

АСТРО ТРЕНДИ ЛЮТОГО

Лютий буде доволі цікавим місяцем, тому що тут не буде жодної ретроградної та стаціонарної планети. А найважливішими енергіями буде Водолій та Риби. Тому лютий варто присвятити самоаналізу, саморефлексії, заглибленню в себе, вивченню складних та масштабних процесів, розвитку власної особистості. Про важливі події можна прочитати далі.

Не забувайте ставити лайки для енергообміну та зберігати пост щоб завжди мати корисну інформацію під рукою

Меркурій в Водолії

5-23 лютого

Дуже класний період для нового циклу навчання, мозкового штурму, інтелектуальної активності, знайомств та спілкування з великою кількістю людей. У нас зростає здатність запам’ятовувати великі обсяги інформації, а також можливість отримувати інсайти. Обов’язково їх записуйте! Проводьте час в соціальних мережах та робіть багато контенту, обмінюйтесь ідеями з однодумцями, спілкуйтесь з друзями, вивчайте гостросоціальні теми.

Новий Місяць у Водолії

10 лютого, 01:00

Молодик впливає на нас декілька днів до та після самої події, тому цей вплив ми будемо відчувати з 8 до 12 лютого. Ці дні будуть доволі напружені в емоційному плані: емоцій багато, але зрозуміти і пояснити їх може бути важко. Дуже багато дратівливості, особливо на тему друзів, спілкування, чатів, інформації, ідей, майбутнього. Також буде відчуватись недостатня кількість життєвої енергії, занепад сил, млявість, меланхолійний стан. В ці дні не бажано приймати важливі рішення, активно щось починати, йти проти змін. Шукайте баланс, не йдіть в крайнощі, контролюйте емоції та відпочивайте. Наступні 2 тижні (до Повного Місяця) можна щось робити в плюс, купувати та реалізовувати те, що давно хотіли.

Марс в Водолії

13 лютого – 23 березня

Настає час, коли ми не будемо терпіти обмеження та утиски в своїх діях (в стосунках, на роботі, в побуті). Нам захочеться робити саме те, що ми справді бажаємо. А от нав’язати небажане буде складно, в таких випадках можливий прояв бунтаризму та різка реакція. Важливими стають власна свобода і незалежність, чистий прояв себе як особистості.

В стосунках також може захотітись більше простору, свободи. Тому бажано не тиснути одне на одного, а навпаки – підтримувати це: періодично проводити час окремо, займатись власними інтересами а потім, наче друзі, обговорювати щось цікаве.

Венера в Водолії

16 лютого – 12 березня

У стосунках хочеться більше незалежності, щоб ніхто не казав що робити, як вдягатися і куди йти. Всі спроби контролювати партнера можуть обернутися скандалами і непорозумінням. Краще разом навчатися та відвідувати цікаві заходи, бути одне одному друзями.

У фінансах також вмикається бунтаризм, ставлення до грошей змінюється на більш нейтральне і пофігістичне. Можемо легко витрачати на друзів. Але будьте уважні, щоб не витратити все до останньої копійки, думайте про майбутнє.

Сонце в Рибах

19 лютого – 20 березня

Настає доволі дивний період, для людей з різним рівнем свідомості він програється також по-різному. Для більш свідомих – це хороший час для езотеричної  та психологічної діяльності, медитацій, саморефлексії, заглиблення в якусь тему. Для менш свідомих: ризики обманів, самообманів, таємниць, загострення залежностей. Але рекомендація для всіх – бути уважнішими та не давати себе обдурити. Період може здаватися дивним, містичним, меланхолійним, навіть трохи депресивним. Але цю енергію можна направити в розуміння та пізнання себе, а також творчість та світ фантазій (фільми, серіали, ігри).

Меркурій в Рибах

23 лютого – 10 березня

Наше мислення та мовлення в цей період стають більш хаотичними, нам важко концентруватись на чомусь одному, все ніби розпливається. Підвищується неуважність, розсіяність; може бути важко орієнтуватись на новій місцевості. Але це хороший час для вивчення підсвідомих і масштабних процесів, інтересу до теми езотерики, релігії, сенсу життя і т.д. Можна заглиблюватись в якесь питання та досконало його вивчати, але з’являється вміння відчувати інформацію інтуїтивно.

Повний Місяць в Діві

24 лютого, 14:30

Повню ми зазвичай відчуваємо декілька днів до та після самої події, тому дні з 22 до 26 лютого будуть доволі напружені. В цей час всі емоції, претензії та невдоволення виходять назовні, переповнюють нас. Тому легко зробити неправильний вибір, прийняти рішення на емоціях. Потрібно слідкувати за своїми відчуттями і реакціями на зовнішні події та зміни. Можливий конфлікт між роботою та відпочинком, між обов’язками та бажаннями, між чітким і туманним, між зрозумілим та ілюзорним. Бажано шукати баланс і не йти в крайнощі. Наступні 2 тижні (до Нового Місяця) можна позбуватися всього непотрібного, займатись очищенням.

Місяць без курсу

1 лютого 11:03 – 22:37

4 лютого 5:24 – 8:28

6 лютого 7:06 – 14:08

8 лютого 9:52 – 15:59

10 лютого 0:59 – 15:42

12 лютого 14:31 – 15:26

14 лютого 12:20 – 17:02

16 лютого 17:01 – 21:39

19 лютого 5:20 – 5:25

21 лютого 8:38 – 15:40

23 лютого 6:18 – 3:37

26 лютого 9:35 – 16:29

27 лютого 20:22 – 5:09

В цей час не варто приймати важливі рішення, щось купувати, починати, реалізовувати (це не принесе бажаного результату). Краще відпочивати або продовжувати вже розпочаті справи.

Місяць в Знаках Зодіаку

1 лютого – Місяць в Терезах

2-4 лютого – Місяць в Скорпіоні

5-6 лютого – Місяць в Стрільці

7-8 лютого – Місяць в Козорозі

9-10 лютого – Місяць в Водолії

11-12 лютого – Місяць в Рибах

13-14 лютого – Місяць в Овні

15-16 лютого – Місяць в Тельці

17-19 лютого – Місяць в Близнятах

20-21 лютого – Місяць в Раці

22-24 лютого – Місяць в Леві

25-26 лютого – Місяць в Діві

27-28 лютого – Місяць в Терезах

29 лютого – Місяць в Терезах

Прогноз на грудень 2023

Прогноз на січень 2024

Please follow and like us:

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *